Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som v 15 týždni a pulzuje - skáče mi nerv na čele

bubla30
26. mar 2012

Ahojte, chcem sa poradiť, hoci tento moj zdravitny problem nesuvisi uzko s tehotenstvom- som v 15tt- asi pred 5 dnami mi zacalo cosi pulzovat na cele- akoby mi nad lavym okom na cele skakal nerv alebo co- netusim, co to moze byt. Je to viditelne aj volnym okom, skače mi to asi 10 krat denne a znervoznuje ma to. Tlak mam inac nizky, ziadne zdravotne problemy, len alergiu, ale na nu nic neberiem, kedze som tehotna. Neviete, co to moze byt? Nervozna nie som, v praci mam pokoj, beriem aj magne B 6, ale nijako sa to nemeni. Neviete mi poradit, kam by som mala zajst- k akemu odbornemu a ci vobec treba? Moja obvodna dr. mi povedala, ze to asi nic vazne nebude a mam pockat. Nemate s takym niecim skusenosti? dakujem!

jakani
26. mar 2012

@bubla30 🙂 tak neviem, ci to ma suvis s tvojim problemom, ale tiez som mala, cca v 20tt, a potom sa to aj opakovalo, skakanie nervu 😀 ...mne to robilo na vrchnej pere, bezdovodne, a trvalo to dost dlho, opakovalo sa to par dni...potom par dni klud, a zase....strasne mi to liezlo na nervy, ale neriesila som to, povedala som si, ze mozno iba babenko tlaci na nejaky nerv, a ono je to cele prepojene...nieco v style akupunktury 😀 😀 ...skus pockat nejaky cas, mozno ti to tiez odzneje... 😉

exupery
26. mar 2012

@bubla30 psychicka a fyzicka vycerpanost,ja som trpela cukanim pod okom,ked som tahala vela v praci,treba zvysit prisun vitaminu B-ja som brala Magne B6,aj v tehu..

jakani
26. mar 2012

cukanie pri oku je samozrejme z prepinania sil, obcas ho mavam tiez - z prepracovanosti, unava oci....lenze toto je cukanie uplne niekde "odveci", na netypickom mieste...v tehotenstve sa deju take obrovske zmeny v organizme, ze to kludne moze s tym suvisiet... 😉

exupery
26. mar 2012

@jakani akykolvek nervovy tik,kdekolvek na tele je z vycerpanosti..bolo mi tak povedane aj od gynekologa aj od obodnej lekarky...

exupery
26. mar 2012

@bubla30 kolko beries toho Magne B6 denne?

bubla30
autor
26. mar 2012

@exupery beriem 3 denne, uz asi tyzden. ved prave, oko mi zvyklo skakat aj v minulosti, ale na cele sa mi to este nestalo...hadam to nebude nic vazne...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli