Som v 16. týždni a bruško nerastie
20. aug 2016
Som v 16tt a brusko nerastie
ja v den porodu som mala len take, ze zena co bola so mnou na izbe si ani nevsimla cez zupan, ze som tehotna ;)
Som v 16tt a brusko nerastie
ja v den porodu som mala len take, ze zena co bola so mnou na izbe si ani nevsimla cez zupan, ze som tehotna ;)
@saljakova si z tych stastnejsich... brusko ti vybehne,neboj sa..lepsie ako keby si mala mat 80kg v 17tt