Som v 16. týždni a z prsníkov mi začala vytekať priezračná voda

mamulik10
7. aug 2022

Ahojte mamičky som v 16tt a všimla som si že s prsníkov mi začalo vytekat priezracna voda... je to ok? V ľavom prsniku ma aj picha ďakujem Vám.

veselo_neveselo
7. aug 2022

@mamulik10 myslim, ze kolostrum sa zacina tvorit uz pocas tehotenstva, tak by to malo byt ok - opravte ma, skusenejsie 🙂 Pre isstotu to ale spomen doktorovi na dalsej prehliadke.

xena0
7. aug 2022

Áno bude to kolostrum, to sa tvorí už v tehotenstve

anavixy
7. aug 2022

Priezračná voda 😄 je to mlieko… ano, kolostrum sa zacina v prsiach tvorit v 16tt, zrejme ti nebude do konca tehotenstva samovolne vytekat (niekdy aj ano), ale uz tam bude, ked sa dieta narodi a spravne sa prisaje, bude mat co papat. Preto je hlupost cakat kym sa rodicke spusti mlieko (niektore zeny a bohuzial aj sestry si stale myslia ze dieta prve dni saje naprazdno). Mlieko je pripravene, sanim sa potom jeho tvorba podpori 🙂

bessdonna
8. aug 2022

@mamulik10 ja mam zltu tekutinu uz od 12tt😂prsia sa pripravuju na dojcenie.je to dokaz toho,ze mlieko tam po porode uz bude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre