Dobrý večer čakáme už 3 bábo som presne 16+6 čiže 17 týždwň a ešte necítim pohyby kedy ste ich začali cítiť vy?
19tt ako prvorodička
@wierka16Ja som cítila pri prvom tehu v 20tt a teraz pri druhom v 17tt som cítila prvé pohyby
@wierka16 prvé v 17tt a druhe až v 21tt,je to individuálne, všetko má svoj čas
@wierka16 ja čakám tiež tretie.. Som len v12tt takže ešte čakám... Som zvedavá kedy budem cítiť teraz... Prvé 2 v 19tt
Prvorodička 17+3tt
som v 7tt tak este musim cakat ale v prvom sa uz nepamatam😂
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.
Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Modrý koník ti poradí v každom trimestri.Zisti viac o prvom trimestri.Zisti viac o druhom trimestri.Zisti viac o treťom trimestri.Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?
19tt ako prvorodička