Som v 20. týždni a bábo nekope. Poradíte?

matikeks
26. máj 2014

Ahojte som v 20 tt a 5 dni a do teraz noc co noc som citila slabe kopančeky alebo pohyby a tuto noc vobec nic a ani vcera cez den a dnes tiez nic. je to normalne alebo mam sa obavat? stretnutie s midwife mam az 19.6 tak teraz neviem ..

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina822
26. máj 2014

naco cakat nech ta vysetra hned

papucz
26. máj 2014

veď bábo začína kopať okolo toho 20tt, to neznamená že to bude každý deň, pohyby podľa mňa treba riadne sledovať až ku koncu, isto by som nestresovala

medovka14
26. máj 2014

kks, chod k dr na kontrolu, za to nic nedas, takto len stracas cas vypisovanim

miriama11
26. máj 2014

Ahoj tak ja som mala taky pristroj na pocuvanie srdiecka Angelsound.a ked som mala pocit ze dlhsie necitim pohyb tak som pocuvala srciecko.urcite zavolaj lekarke alebo chod na tu pohotovost.

sarinka2012
26. máj 2014

Tiež by som isla na pohotovost,dcerkine pohyby som zacitila prvykrat v 16tt a to bolo tak raz za den,neskor dvakrat,okolo 20tt hlavne vecer a obcas cez den,ale vzdy pravidelne aspon raz za den som ju zacitila sa hybat a gynekologicka mi tak isto prizvukovala že ked budem mat pocit ze sa nehybe,mam ist bud k nej alebo na sono na pohotovost,je dost možne že babatko sa hybe ale len jemnejsie a mozno si to nespozorovala,ale ja by som nečakala a isla sa dat skontrolovať a hlavne trvaj na svojom,nenechaj sa odbiť!

acer11
26. máj 2014

skús ho kopnúť ty 😀

lenkadenisa
27. máj 2014

ja som rada, keď mám pokoj, moja malá bola od začiatku strašne aktívna, strašne sa točila, mňa to neskutočne bolelo, nemohla som obsedieť v robote. teraz sa striedajú aktívne a kľudné dni, je to úplne normálne 🙂

lina7
27. máj 2014

ja som citila prve pohyby okolo 15 tyzdna, potom to na mesiac ustalo akoby a teraz kope ostosest, niekedy taky kopanec do mechura, ze az 😀

slavomiraaa
28. máj 2014

aoj ja som v 22 tt a len týžden cítim pohyby , a doktor povedal mi že babo je zdrave a velke, tak som si z toho nič nerobila. Príde to samo , pokial si nemala žiadne komplikácie nemusiš sa ničoho bať ... držím palčeky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre