Som v 21. týždni - chlapec alebo dievčatko?

nikaromankova2017
4. júl 2022

Tehuľky a mamičky. Budem trojnásobná mama. Skúšala som domáci test so sódou bikarbónou a močom. Ak som dobre pochopila ak zasumi je chlapec ak zostaví je dievča. No mne nezasumelo len postalo tak môžem očakávať dievčatko? Kuknite aj fotky bruška. A poraďte. Už mám 2 synov. Nevadilo by mi ak čakám chlapca. Ale aj dievčatko by za zišlo. Ďakujem

17alexis
5. júl 2022

@nikaromankova2017 palicku myslim pohlavie. Doktorka to tak laicky pomenovala. 😄 Proste ked je subezne, tak baba a ked je na telo kolmo, je to chlapec. Prikladam screen z videa. To v kruzku je pohlavie, ta "palicka".

hlubik
5. júl 2022

@nikaromankova2017 prajem ti aby ti vyšlo ako si praješ, len nech je zdravé a šťastné🌹

nikaromankova2017
autor
8. júl 2022

Ďakujem dievčatá. Prvý test čo nesumelo testované poobede. Druhý test s ranným močom sumelo. A tak pravda a presnosť je že druhý test vyšiel najavo. Áno Áno čakajú chlapci brata ďalšieho 🙂 🙂 . Veľmi sa tešíme na nášho drobca. Prosím vás poraďte mi meno. Prvý je Romanko druhý je John Max a tretie už neviem dať.

diamond007
14. júl 2022

@nikaromankova2017 to je super, aspoň sa vyhrajú bratia 🙂 držím palce

nikaromankova2017
autor
18. aug 2022

@17alexis Túto fotku mám urobenú 6.7 pohlavie že je chlapec. Čo hovoríš ti na túto fotku. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre