Som v 22. týždni a zjedla som guličku z piercingu

blazonko1994
15. mar 2014

caute baby...minuly tyzden sa mi omylom podarilo prehltnut gulicku s piercingu...som v 22.tt...myslite ze by to mohlo uskodit malemu?

zita19
17. mar 2014

@maca_p Ked som citala otazku, ci s moze jest svieckova v tehotenstve, tak som myslela, ze vacsiu hlupost sa uz nedocitam... Chyba lavky. Niet dna aby sa na MK aby som neskonstatovala, ze niekto musi mat IQ tyque...Su dni ked sa na tom bavim, lenze su dni ked sa mi chce plakat... Lebo autorky takych otazok, tem budu alebo uz aj vychovavaju deti... Co viac moze poskytnut taka matka svojmu dietatu ako kasu odkonzultovanu na MK. Tu prestava sranda, lebo toto je zaciatok konca tohto naroda... 😝

zuzkaanicka
17. mar 2014

@zita19 a bude horsie 😝

zita19
17. mar 2014

@zuzkaanicka dobre uz bolo... MK je tomu jasnym dokazom 😢

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 vies, je to ako ked ta rodic uci postupne vylietat z hniezda. matky sa pytas na varenie, zavaranie, proste okolo domacnosti az nastane ten cas, ked uz nepotrebujes poradit a zvladnes aj zivotne narocnu situaciu sama...
niekedy si clovek sam musi odpovedat na otazky sam.
nehovorm, ze si vystacim sama so sebou, ale najskor patram a dopytujem sa v okruhu, ktorym doverujem, s ktorymi som v uzkom kontakte.
ved predstav si, ze by jej tu 10 z 15tich poradili, chod na UPT, toto nemozes zvladnut... je to ako v hre who want to be a millionare. kolko krat sa stalo, ze nazor ludu bol nespravny?

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p ale co ked baba nemala tolko stastia a tieto veci sa nemohla spytat rodiny??? Poznam kopec ludi ktori nemali tolko stastia a kym niekoho nepoznam nesudim...

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 prosim ta....

lusinda1989
17. mar 2014

@maca_p dobru noc

bodka70
17. mar 2014

Z hlúposti sa sranda robila od veky vekov a keďže hlúposť je nekonečná, nekonečná je aj sranda. Modrý koník toto do bodky potvrdzuje 😉 😉 😉 😉 😉

barakr
17. mar 2014

Ahoj,ja si myslim,ze by sa nic nemalo stat,ked-tak asi piercing vykakas 🙂 ale ak ta nieco boli alebo mas zly pocit,radsej skor k dr,drz sa!

maca_p
17. mar 2014

@lusinda1989 bru 😉

maca_p
17. mar 2014

@bodka70 tak krasne si to napisala v dvoch vetach, co ja som neobhajila v 20tich prispevkoch 😉

zita19
17. mar 2014

@lusinda1989 Boze, o nejakej zhltnutej gulicke sa nepotrebujem radit ani s mamou, sestrou, svokrou, kamoskou, manzelom, milencom, fararom a uz vonkoncom ju nebudem konzultovat verejne. Vsak viem, ze vyjde. Rovnako aky vyjde vsetko co som zjedla, len ta gulicka ma stastie, ze nebude stravena a da sa umyt a pouzit znova. Na to stacilo davat pozor na biologii. Lenze patrat v zakutiach vlasneho mozgu a pouzit rozum sa nenosi. Vycapima na fb, ze sme zozrali pearsing, potm vycapime jeho uspesne opustenie nasho organizmu a cakame na pocet likov. A este sa spytame na MK co siroka "odborna" verejnost na to. Este tu chyba "som zufala" a bude to presne zapadat do trendu MK.
Ked sa niekto spyta ako sa robia spanielske vtaciky rada poradim. Ked sa spyta ako sa pletie sveter poradim. Nie kazdy sa ma moznost o tomto poradit v blizkom okoli, lebo mozno mama ani nevari ako sefkuchar a neuplietla ani sal.
Ale toto su vedomosti zakladnej skoly a generacia dnesnych matiek ma urcite aspon 10 rocnu povinnu skolsku dochadzku za sebou. A zas neverim, zeby ju tolko mamiciek ukoncilo v 6. triede, kolko je tu prisprostalych otazok a tem

celasapremenim
18. mar 2014

@maca_p genialne si to napisala 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre