Som v 23. týždni a zjedla som plesnivý chieb

halgi18
15. jún 2013

Ahojte som v 23. Týždni a vcera som na večeru jedla oblozeny chlebik uz som citila nejaky zapach plesne ale myslela som ze je to paradjka lebo na chclebe som nicnevidela.No dnes si idem robit ranajky a cela spodna cast bola zplesniveta.bojim sa ci to nemôže ublížit bábätku.dakujem za postrehy

ematko29
15. jún 2013

Ja ked som bola asi v 7mesiaci tak mi strašne začali chutiť krémiky také typu,dráčik ,pribináčik atd.No aked som si tak v jeden krásny den jeden otvorila a s chuťou spapala prvú lyžičku som zrazu zbadala chlpatú bielu pleseň jak sa rozťahuje po mojom jednotáčiku ☹ Fuj skoro ma šlahlo.trochu som stresovala ,ale nič sa nedialo takže v pohode myslím.dúfam,že aj v tvojom prípade to bude ok.Myslím,že to bábu neublíži,ked to mojej neublížilo už má 4roky aje v poho.Ja som to prestala riešiť ked som videla,že mi nieje zle ani nič som na to aj zabudla. 🙂

linda20111
15. jún 2013

@halgi18 ahoj, ja som jedla cele tehotenstvo plesnivy syr niva az niekedy v osmom mesiaci som sa docitala ze sa to v tehotenstve nema :D babo je zdrave neuskodilo mu to. tak myslim ze to nieje taky problem..

xlucia
15. jún 2013

@halgi18 zjedla si prirodny penicilin. babu sa absolutne nic nestane

raza
15. jún 2013

@halgi18 ja som si asi v treťom mesiaci kúpila v kauflande koláčik - makovo višňovú štrúdlu. už na chuť bola zvláštna, ale vtedy mi bývalo zle zo všetkého, tak som to pripisovala tomu.. keď som šla zjesť druhý kúsok, zbadala som, že je tam všade pleseň. vtedy som mala strašné nervy na celý obchod aj na seba, že som si to nevšimla.. ale tak myslím, že aj horšie veci pojedia tehotné a vedome a všetko je ok 😅

bubelko
15. jún 2013

@halgi18 nic sa nestane, neboj sa... 😉

koniarova
15. jún 2013

Nič sa nestane, nestresuj. 😉 😉

aristka
15. jún 2013

keby si vedela koľko bordelu denne zjeme,toto by si absolútne neriešila....nič sa nestane ...

halgi18
autor
15. jún 2013

Dakujem za postrehy, ale keď sa darí tak sa darí. Akurat som na pohotovosti lebo som zistila ze mam na lytku kliesta.dufam ze toto bude OK.

lucia3296
11. okt 2020

Chcela by som sa opytat dnes som zjedla plesnivu malinu..mozno hlupa otazka ale bojim sa...myslite ze dietatko bude v poriadku som v 18tt

mandarinka555
11. okt 2020

@halgi18 S kliešťom si šla na pohotovosť? Si robíš srandu, však ?

soldi
11. okt 2020

@mandarinka555 by si bola prekvapena, kolko ludi (dospelych ludi!) chodi na pohotovost s kliestom 🙈

soldi
11. okt 2020

@lucia3296 ano, hlupa otazka. dieta dostava vyzivu cez placentu. takze uplne v pohode. ja som zjedla v prvom trimestri pokazenu sunku a prezila som. aj dieta 😄

lucia3296
15. okt 2020

@soldi 😁😁boze dakujem viem ze robim zo vsetkeho dramu.... Dnes som sa buchla tasku do bruska tiez sa bojim ale dufam ze mala je dobre chranena 👶☺️dakujem pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre