Som v 25 tt a bábätko sa tlačí dole

sandyka90
9. nov 2019

Včera na poradni po vyšetrení dr mi povedala že bábätko sa tlačí dole...ja úplne vystrašená... skontrolovala ultrazvukom krcok, ze je v poriadku a neotváram sa...
Mali ste takéto podobné situácie? Môže este bábätko zmenit polohu?aj pohyby cítim v okolí pupka a pod pupkom...
Dala ma na PN lebo aj v robote 8hod sedím pred pc a tak som tiez mohla tlačiť na brucho...

matya12
9. nov 2019

@sandyka90 buď v kľude, ja som mala malú uloženú priečne, pohyby som cítila okolo pupku. Teraz je zhora na dol a pohyby cítim teda úplne že dolu, až niekde pod mechurom a okolo neho ale všetko je v poriadku.

sandyka90
autor
9. nov 2019

@matya12 tak môže byt aj to ze som vychytila u dr akurat ze bola v takej polohe a v týchto tt este veselo meni polohu?
Ja citim niekedy nižšie, niekedy pupok....ano...musim byt v kľude to je prvoradé ja viem

bubli21
9. nov 2019

@sandyka90 v 24 tt som ju mala tak a spôsobilo to otvaranie a skracovanie u mna..čiže ak môžeš oddychuj 🙂 ja som poctivo oddychovala teraz som v 37 tt a začínam konečne po mesiacoch lenosenia aktívne žiť🙂 inak stale beriem 3x2 magnezium a 2x1 guajacuran lvoli tomu 🙂

sandyka90
autor
9. nov 2019

@bubli21 mne naordinovala dr utrogestan 2x jedna tabletka vaginálne

kotulicek
9. nov 2019

@sandyka90 ahoj ja som mala to isté mala sa.tlacila dole.krcok držal doktorka strašila že nevydržím do januára narodila sa 20 januára 2dni po termíne 😁 akurát že.ma tak tlačila dole tak som mala bolesti ledvo som sa dakde dohrabala nehovorím o problémy s cikanim ..ale nakoniec som si aj sama vymalovala a 20druhov vianočných koláčov napiekla 🥺 mňa.akovkeby kopala pomaly do panvi

sandyka90
autor
9. nov 2019

@kotulicek Ďakujem ☺️ takže nemam stresovať?
A po druhé dr hovorila ze ďalšia poradňa normálne o mesiac... nie skor tak hádam je to ok ..
Lebo keď som dr povedala že no teraz som zostala vystrašená...tak mi hovorí že čo som vystrašená veď všetko povedala...tak hádam to bude ok...
Sledujem sa ze pohyby su v okolí a pod pupkom.... čakám ze budú nad pupkom a vyššie ale to asi blbosť nie?

kotulicek
10. nov 2019

@sandyka90 neboj sa to zvládnete keď ťa dr objednala o mesiac neprikladá tomu veľkú váhu .... Uvidíš možno o mesiac povie že je všetko ok 😁 nestresuj. A kopať bude aj vyššie Ale ešte je skoro.

sandyka90
autor
10. nov 2019

@kotulicek Ďakujem krásne za pozitívne slová 😊🍀

kotulicek
10. nov 2019

@sandyka90 ešte ma napadlo že aj sesternica mala takýto problém bábo bolo nižšie ale krcok držal a vydržal až do termínu 👍 hádam ti to pomôže 💓 prajem všetko dobré

sandyka90
autor
10. nov 2019

@kotulicek Ďakujem ☺️ už tie prvotné "šoky" ma prešli, teraz už len pozitívne. Som doma, tak prevažne len ležím oddychujem😊

tiimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandyka90
autor
10. nov 2019

@tiimka áno dr povedala ze krcok ok a neotváram sa...predpisala mi ale utrogestan vaginálne, o mesiac kontrola ale budúci utorok idem na 4d sono tak budem vidieť v akej polohe lezi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre