Som v 26. týždni a mám bolesti v pošve

dom1n1ka7
2. jún 2020

Dobry den chcela by som sa spytat som v 26tt a mam bolesti v posve. Citim sa ako keby som presulozila celu noc najhorsie to byva vecsinou v noci. Zvykne to boliet aj pri dlhsiom sedeni alebo chodzi. Neviete cim to moze byt zapricinene som prvorodicka a zacalo to pred par dnami. Radi sa urcite zidu. Ďakujem

janushka7
2. jún 2020

ja som 30tt a ja mam to iste uz asi 2 tyzdne. chodim ako kacica a ked sa dlhsie sedim a mam sa postavit tak doslova trpim. Ale ja som druhorodicka a vraj je to normalne, telo sa pripravuje na porod . Pri prvom tehu som to nemala, behala som ako srnka az do porodu.

dom1n1ka7
autor
2. jún 2020

@janushka7
Ale ja som iba v 26tt nieje to skoro na take bolesti ?

janushka7
2. jún 2020

ja to mam mozno 2-3 tyzdne, neviem presne

franceska1985
2. jún 2020

Ja som mala take bolesti len pri druhom tehu,pri prvom nepametam.Ak to bude horsie,stupnovat sa,zajdi na kontrolu,ale telo sa pripravuje na porod,stahy vsade a pichanie..

denden77
2. jún 2020

@dom1n1ka7 neboli ta to lonova kost? ja som tiez v 26tt a tiez to uz daku dobu sem tam citim, niekedy menej, niekedy je to slusny zaberak.. je to normalne, treba len vydrzat 😊

dom1n1ka7
autor
2. jún 2020

@franceska1985
Idem 16. na poradnu a toto zacalo pred par dnami.

janushka7
2. jún 2020

@franceska1985 presne, ja som to tiež pri prvom nemala

bobo2433
2. jún 2020

Ja som 34tt a boli ma to tiež .to sa zevraj rozťahuje lonova kosť.mne to zmierni len magnézium a vyložené nohy a oddych čo najmenej pohybu ...a už len vydržať do pôrodu 💪

sebastian2009
2. jún 2020

To isté a už som v 31 týždni večer je to neúnosné boli to predtým som také nič nemala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre