Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 29 týždni a nepriberám

localoca
30. apr 2012

Ahojte baby,mam taky problém ze som v 29tt tehu,ale som nepribrala este ani gram,brusko mam velmi malické ako keby som bola cca 15tt,jest mi nachuti az tak ako pred tehu,ked len trosku viacej zjem tak mi je uz hned zle od zaludku,neviem co mam robit v stredu teda 2.5 mam poradnu,ja som to hovorila aj naposledy doktorovi ale vravel ze to je ok a ani malého neskontroloval ci je v poriadku myslim vo vyvoji,sono som mala naposledy 13.3 cize pomaly 2 mesiace do zadu,zatial ma na sono neobjednal len na poradnu a na poradni mi nezvikne robit sono,ked mu poviem nech sa pozre aj na malé je povinny sa pozriet alebo co mam robit som taká nestastná z toho,co mam robit?mam hladat iného doktora?on je velmi dobry doktor je primarom oddelenia.poredte mi baby,dakujem

dominika2227
1. máj 2012

ahoj ta ho popros o sono, alebo si chod dat urobit k sukromnikovi ked sa bojis, drzim palce

bublinka1972
1. máj 2012

Sante81.ja som v 28 tt tiež mi diagnostikovali tehotensku cukrovku som z toho zufala lebo do 4 mesiaca som zvracala a teraz mam prisnu dietu.mormalne sa bojim že ešte schudnem a ake bude to babo malinke.

karamel
1. máj 2012

@localoca vobec sa nestrachuj, mojej kamaratke bolo zle do 7. mesiaca, vracala, nepriberala a potom za tie dva mesiace to teda poriadne dohnala.....nic sa neboj🙂

localoca
autor
3. máj 2012

@dominika2227
@bublinka1972
@karamel vcera som bola na poradni,pán doktor povedal ze je vsetko ok,dalsiu poradnu mam az 6.6,sono mi nerobil,na sono som objednaná 22.5,tak som zvedava co mi povie

dominika2227
3. máj 2012

@localoca na poradny ked nerobil sono ani ine vysetrenie tak ako moze vediet ze je vsetko ok?divne mna doktor stale kontroluje,a robi sono,kazdu poradnu

dominika2227
3. máj 2012

@bublinka1972 babo ze si napriek tomu bere vsetky vitaminy, ja som tyzden poriadne nejedla co som drzala dijetu a za ten tyzden pribrala 200g alebo tak niako, tak sa neboj, a ked pojdes na kontrolu nech ti povedia kolko ma aby si bola v obraze, moje babo ma uz 3200g mozno aj viac sono mi robil pred tyzdnom

kikatko
3. máj 2012

ja som za cele tehu nepribrala nič a mala sa narodila normalna a zdrava. prvých pár mesiacov som išla dole s váhou a na konci tehu som mala svoju normánu váhu. a tehu brucho som mala asi ako ked sa človek prežerie 🙂 , kamošky čo maju deti a videli ma v den porodu sa pýtali kedy sa prehupnem do 2. trimestra....

localoca
autor
3. máj 2012

@dominika2227 on povedal ze ked citim pohyby tak je vsetko ok,skontroloval krcok a ci sa neotvaram,vravel ze to je ok,som mu hovorila ze mi je zle aj ked sa najem a on ze kazdé tehu je iné,anevadi ked ja nepriberam ale hlavne ze babo pribera,no ale ani ja nechapen ze bez sona ako moze vediet ci ma vahu ako mam mat
@kikatko ved aj ja mam malické,no akurat mm vravel ze trosku to uz vyzera na vacsie,ale vaha sa nepohla do predu,takze vlastne ja chudnem,lebo co maly pribera mne to ide dole

digysa
3. máj 2012

@localoca To brusko je uplne v pohode. Ja som bola v 6-tom mesiaci a mala som take iste ako ty. Ja som nie ze nepriberala....Ja som chudla. Ano, lekar ti vravi dobre, vsetko je OK. Cim viac nevolnosti tym zdravsie dieta...
Pohoda relax....zaciatkom 7-meho mesiaca zacnes URCITE priberat 😉

Ja som schudla pri prvom dietati skoro 10 kil ( a veru som aj odpadla v obchode, takze radim moc sama nikde nechodit, ked ti nic do zaludka nejde...ale musis sa prinutit aspon nieco zjest- melon, suchar....)

localoca
autor
3. máj 2012

@digysa papam aj tak ked mi je zle,potom si dám radsej bystrinku tá neskodi,uz som v 7. mesiaci,no dufam ze apon nieco priberem,lebo po porode mi daco pojde dole a budem ako doska...

digysa
3. máj 2012

@localoca ano vsimla som si, ze uz si v 7-mom. Uz by sa to malo zacat zlepsovat. Ja, ked som porodila, tak som mala 2 kila menej ako pri zaciatocnej vahe( pred otehotnenim). Mna to moje dieta obralo o vsetko v tele 😉 A v nemocnici vsetci vraveli, ze je velky. Drz sa!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli