Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Strach v tehotenstve

55minnie55
11. okt 2015

Mali ste aj vy podobný strach, že či všetko dobre dopadne? Mám stresy aj z toho, že zvraciam a býva mi zle.

prirodka
11. okt 2015

Moja dcéra je tiež tehotná,začína 4ty mesiac.Od začiatku tehotenstva užíva prírodné produkty-1,2,ktoré nemajú vedľajšie účinky, ani nie sú návykové.Zle jej ešte nebolo,strach nemá,lebo treba myslieť pozitívne a ak sa tešíš na bábatko,nemáš mať prečo strach.Keď na to myslíš, privoláš si to.Mysli pozitívne a ver tomu, že to dobre dopadne.Ja odporúčam každej tehotnej,aby užívala takéto produkty, nakoľko bábatko odoberá maminke živiny,potrebujú obaja vyvážený pomer živín, vitamínov, minerálov pre zdravý vývoj plodu.To preto, lebo strava, potraviny, ktoré na trhu sú, ich neobsahujú v dostatočnom množstve

13091991
11. okt 2015

Ja som tiez do 4. mesiaca zvracala bolo mi zle asi zo vsetkeho no des :-/....bala som sa vsetkeho v tehotenstve aj toho co ma caka pocas porodu aj po nom...ale vsetko to pominulo ani neviem ako a dnes uz len na vsetko s usmevom spominam 🙂

katkakovac
11. okt 2015

@55minnie55 strach ma každá. Ja čakám druhé a aj tak mám obavy. Ale to mi nebráni sa tešit na krpca. Prvé tehotenstvo bolo náročné, nakoniec sme mali aj strach p syna, či nebude mať vadu na srdiečku. V jednej chvíli som sa rozhodla, že to všetko dobre dopadne a že bude zdravý a tak aj bolo. Aj teraz mám veľa zdravotných problémov a mám strach či sa znova niečo neobjaví. Ale potom si poviem, že mi to aj tak nepomôže a radšej myslím pozitívne. Teším sa na pôrod a na tú vôňu malého bábätka😉

charlie1980
11. okt 2015

@55minnie55 Jeminenku, keby som mala zacat opisovat, Aky strach som mala ja, cela strana by mi nestacila...od prveho dna az do porodu a este rok potom. Bolo obdobie, kedy som len prisla z roboty a spala som, aby som na to proste nemyslela. Bud to bol strach o dieta, alebo z vysetreni, dokonca bolo obdobie (ked sa zacina tt. v pripade predcasneho porodu, kedy zachranuju dieta), ze som len spala a spala a spala. Tehotenstvo bolo krasne, nemala som ziadne problemy, nikdy som anilen nezvracala, Ale bolo pre mna psychicky velmi namahave. Porod bol pre mna vykupenim, ked som porodila, modlila som sa, aby bol maly zdravy....milovala som ho od prveho momentu, Ale prve na Co som po porode pomyslela bolo, ze konecne to mam za sebou a konecne som odbremenena od mojich pocitov strachu. A to nie som ziadna hysterka, si myslim. Ani hypochonder. Len som to tazko znasala. Este jedno by som chcela a Co ma najviac desi nie je to, ze by som mala mat nevolnosti, stlstla, unava po porode, Ale znova prezivat ten strach. Proste som sa nemohla uspokojit s tym, ze je vsetko v najlepsom poriadku...
Ukludnilo sa to okolo 34.tt, ked som si pomyslela, ze keby prislo k predcasnemu porodu, je velka sanca na prezitie a zdrave dieta. No bolo to len o kusok lepsie. Ku koncu som prenasala, takze strach z udusenia, nakoniec som mala aj zelenu plodovu vodu a maly sa pridusal. Zacala som panikarit, nech ma uz rodia, ze sa bojim a po CR doktorka uznala, ze Instinkt neklamal...

bonaqa2013
11. okt 2015

mám 4 deti, ale tento strach som nepoznala. Až potom, keď sa narodili deti a ako rástli tak som sa obávala takmer každej choroby, horúčky, .....

tjaden
12. okt 2015

@55minnie55 ahoj ja som sa bála len koncom tehu keď mi hrozil predčasný pôrod, muž má v rodine primára z gyn. a ten mu povedal: dieťa má 2200 g? Také dám na parapetnú dosku, odídem na dva dni a nájdem ho vporiadku! 😀

zuzikambo
12. okt 2015

zuzikambo Ahojte baby, podľa lekára by som mala byť v 8.tyzdni ale som V 6.tyzdni, Dr. mi povedal že sa mu to nezdá, lebo vraj žlt.vak je väčší akoby mal byť keďže som len V 6.tt. Obava sa vývinovej poruchy. Aký máte na to názor, dosť ma vystrašil.

Dnes o 11:56  •  1 dieťa  •

prirodka
12. okt 2015

zuzikambo,......aj kvôli tomuto sú potrebné výživové doplnky pre tehotné......neuškodia,ak sú čisto prírodné.Pozri na môj príspevok zo včera.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli