Test na určenie pohlavia kupovaný v lekárni

nssv2
10. máj 2023

Ahojte,

skúšali ste niektorá test z lekárne na určenie pohlavia? Vyšiel vám správne? Dvom známym to vyšlo, som 13+3 a som celkom nedockava čo to bude 😊

Ďakujem pekne

divokykonik
10. máj 2023

Moja sesternica je v šiestom mesiaci a stále nevie čo čaká, malé sa neukazuje. Hentie testy vyjdú náhodne správne. Je to blbina. Ja som tiež počkala až na sono a malý sa ukázal už skoro v plnej kráse. 😁

mirkava
10. máj 2023

@nssv2 to už sú aj takéto testy?

lenuska9999
10. máj 2023

@nssv2 daj si odobrať krv u gynekologa a máš to na 100%

yeneffer22
10. máj 2023

Zbytočne vyhodené peniažky, je to 50:50 neukazuje to správne. Ide len o nahodu 🙂 bud počkaj niektorí doktori prezradia pohlavie aj skôr ak je vidno. Naša sa napríklad stále skrývala včera sa ukázala prvý krát a to som už v 20tt alebo si daj urobiť z krvi stojí to nejakych 150e. A je to presne

svetlonos
10. máj 2023

@nssv2
ked nevies co s peniazmi, kup si ho 🙂 .
Ale ma to rivnaku doveryhodnost akoze pri spucatom bruchu to bude chalan a gulatim dievca 😁. S tymbrozdielom, ze za ten test musis este aj zaplatit.
Nam sa prvy maly maly ukazal pomaly az zaciatkom 7 mesiaca. Druhy uz v 4tom mesiaci. Moja dr povedala ze treba dobre sono a treba to aj vediet 🙂.
Prajem ti krasne zdrave babenko.

esmeronka
10. máj 2023

Mne vyšlo dievča na tom teste natešena a v 20 tt keď som sa doktora spytala čo to bude ukazal maly pišulaka v plnej parade a doktor to zaklincoval komentom Keď vam budu davať dievča neberte ho 😀

nevenka
10. máj 2023

@nssv2 mne uz lekar (velmi skuseny so spickovym sonom) pri poslednom dietati povedal pohlavie v 13+4 s 80%-nou presnostou a potom neskor to uz len potvrdil. Nezmylil sa. Ale vacsinou treba pockat do toho cca 20tt., na tieto testy by som sa nespoliehala. Alebo ak velmi chces, tak si daj test spravit z krvi.

diaszoky
11. máj 2023

@nssv2 mne ukazal test so sodou a spravne

wich1886
11. máj 2023
alison11
6. júl 2023

@nssv2 Ak dobre viem tie testy ak Ti zle ukážu tak po pôrode môžeš vziať z testom ukázať dôkaz že máš druhé pohlavie dieťatka ako test ukázal a vrátia Ti cenu testu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre