Test na určenie pohlavia v 16. týždni

terezka288
2. jún 2020

Ahojte baby, som 16tt tehu, a chcela by som vyskúšať nejaký test na odhalenie pohlavia ktorý mi aspoň s 90%sancou odpovie co cakame.. Poraďte nejaký ktorý vám odpovedal správne, chcem skúsiť zo zvedavosti, doktor nám ešte nevie povedať Ďakujem ❤️❤️

miskamichalka
2. jún 2020

@terezka288 skusala som podla cinskeho a lunarneho kalendara, aj test so sodou a vyslo vsade dievcatko. Na ultrazvuku bol ale pipik :D takze za mna nic z toho nevyslo. Radsej si pockaj na lekara ;)

evaachesa
2. jún 2020

Geneticke testy su presne len drahsie.

haaadanka
2. jún 2020

nám vyšiel podľa čínskeho... 🙂

monqy
2. jún 2020

Skús podľa čínskeho kalendára ,test podľa krvi partnerov ,sóda bikarbóna ... Zajtra sa chystám na sódu ,som zvedava co vyjde 😂

mata122
2. jún 2020

Mne čínsky vyšiel obidva razy opačne a so sódou prvé dievčatko dobre ale pri chlapcovi sa nevedel rozhodnúť.. teraz pri synátorovi určil doktor na sone že má pipíka

terezka288
autor
2. jún 2020

Ja som skôr myslela značku testu len som sa zle vyjadrila holky pardooon

evaachesa
2. jún 2020

@terezka288 tak o takom som este nepocula 😀

domi995
2. jún 2020

@terezka288 ahoj, skus Woman secret - test na určenie pohlavia..ja som ho neskúšala no počula som o ňom 🙂

evittam
3. jún 2020

@terezka288 Testy z lekárne su len 50/50. Ako vsetko co si tu zatiaľ citala. Jedine krvne testy, amniocenteza, porod.

evaachesa
3. jún 2020

@domi995 a vazne teraz som si spomenula na diskusiu k tym testom ktore mali podla farby urcit pohlavie...len vacsine vychadzala zmes ruzovej a modrej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre