Test so sódou

diaszoky
16. feb 2023

Baby ja este neviem pohlavie a dnes som robila test zo sodou, ktory mojej segre vysiel na 100%. Robili ste uz niektora?😀

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
floki1994
16. feb 2023

@diaszoky neverim na take veci 😅

pribinak
16. feb 2023

Načo by boli ultrazvuky a krvné testy keď stačí soda, huraaaa nech žije stredovek

petko81
16. feb 2023

@diaszoky áno robila a vyšlo dievčatko
A aj potom na sone bolo vidno

diaszoky
autor
16. feb 2023

@pribinak hovor si co chces ale este pred tym ako to potvrdil sestre dr to vyslo a uvidim ci to bude aj moj pripad

diaszoky
autor
16. feb 2023

@petko81 no tak uvidim ci aj mne 😇

melanta
16. feb 2023

@diaszoky je to 50 na 50. Vieš čo je sóda? Reaguje podľa toho, čo ješ. So skutočným pohlavím dieťaťa to nemá nič spoločné. Ani medicínsky, ani fyzikálne ani nijak inak. Je to čisto náhoda.

diaszoky
autor
16. feb 2023

@melanta si doktorka ze ty vies co soda je?

jaskolka
16. feb 2023

Je to vždy 50:50 Neverila by som tomu určite na 100%,je to jednoducho len na"pobavenie ". Pripadne si to skus, keď už budeš vedieť podľa usg pohlavie a uvidíš, či sa to potvrdí. Ja som si to robila zo zvedavosti, ale to som už vedela, čo to bude, raz to potvrdilo, druhý krát nie. Takže toľko k tomu..

melanta
16. feb 2023

@diaszoky nepotrebuješ byť doktor na toto, stačí priemerná inteligencia. A myslím, že je to fyzika základnej školy. Zásaditosť a kyslosť.

mata90
16. feb 2023

@diaszoky je to hlúposť, mám troch chlapcov, pri treťom mi podľa sódy vychádzalo dievča a mám chlapca, takže asi tak.

diaszoky
autor
16. feb 2023

@melanta vazne?? Co robis na mk teba skoda tu je😂

vivienkalejova
16. feb 2023
vivienkalejova
16. feb 2023

@diaszoky ano budem mat 4 dieta a pri každom som to robila ale ten test je opačny keť zašumi tak dievča a keť nezašumi tak chlapec

pribinak
16. feb 2023

@diaszoky uvedomuješ že je to buď alebo, že sú len 2 možnosti
Napíšem to tak poeticky: ty nebudeš najostrejsia pastelka v krabičke

Pekný zvyšok dňa

danica2711
16. feb 2023

no tak si ten test urob, keď ho tak obhajuješ, nám je to jedno. Ale nabudúce, keď budú rozdávať múdru polievku, zober si hlbšiu lyžicu

diaszoky
autor
16. feb 2023

@danica2711 ved ja nerozdavam mudrost reagujem tak ako vy a ty ak nechces neprispievaj

diaszoky
autor
16. feb 2023

@pribinak ak nechces neprispievaj tu je slobodne diskusne forum

andrea_82
16. feb 2023

tento test je blbosť. Môže vyjsť na 100% alebo na 0%. Nič medzi tým neexistuje.

viestta
16. feb 2023

@diaszoky ano, my sme si robili. Ja som calala dievca, chlap chlapca. Chlapov test vysiel spravny

simca06022011
16. feb 2023

na to aby clovek vedel co je to soda, nemusi byt "doktor" :D omg.. urob si a uvidis. ZS a SS maju velke medzery u nas.

diaszoky
autor
16. feb 2023

@simca06022011 ano mas praUdu

cakambabatko
16. feb 2023

My sme to chceli vyskúšať pre srandu, že čo nám vyjde a vyšumelo, zhodou okolností neskôr nám sono potvrdilo chlapca😁

diaszoky
autor
16. feb 2023

@cakambabatko ja som zvedava ci mne sa potvrdi dievcatko ale podla mojich vypoctov ano dam vediet😂

fok
16. feb 2023

@diaszoky áno robila a presne opacne to bolo nakoniec 🙃🙃🙃🙃

anavixy
21. feb 2023

Najlepsi je aj tak ten s ihlou a nitou, ten este aj veští buducnost (pocet deti aj pohlavia) 😃🤪

ikissedagirl
21. feb 2023

@diaszoky aj cikanie na seno vraj funguje :D

katulka94
21. feb 2023

Mne to vyšlo opačne. Keď som čakala chlapca nesumelo a keď som čakala dievča tak sumelo 😄

vivienkalejova
21. feb 2023

@katulka94 mne tak isto

diaszoky
autor
21. feb 2023

@ikissedagirl 😂a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre