Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Testosterón - chĺpky na brušku počas tehotenstva

marcelasladeckova
28. mar 2014

Ahoj, potrebujem rady od mamiciek, ktore uz maju doma chlapca, cakam babatko - chlapceka a na brusku mi narastlo pomerne vela tmavsich chlpkov, su dost vyrazne a neznasam ich! :D vraj je to z testosteronu, ktory vyvojom produkuje moj syn. Mali ste podobny prejav testosteronu a zostali vam tie chlpky navzdy, alebo po porode vypadali? Dakujem za prispevky.

luba28
28. mar 2014

@marcelasladeckova ja ich mam tiez,..a nevypadali,...musim ich odstranovat sama,... 😢

merynka3
28. mar 2014

aj ja mam 🙂 pinzeta to isti..rozmyslam nad laserovym odstranenim

marcelasladeckova
autor
28. mar 2014

och to je sila... baby moje to ste ma nepotesili ... ale dakujem za odpoved.

raszuz
28. mar 2014

@marcelasladeckova mne casom po porode vypadali same

klarionela
28. mar 2014

Aj ja je mam a holim si ich:D az nebude brusko tak je vytrham epilatorem:D:D

typa
28. mar 2014

Ahoj,mne sa tiez vela chlpkov urobilo aj na brusku,aj na prsiach som si vsimla,ale cca 4 mesiace po porode som si vsimla,ze uz ich tam nemam. Cize u mna vypadali same 🙂

kaji21
30. mar 2014

Aj mne schlpatelo brucho som v 19 tyzdni a normalne neverim vlastnym ociam. Este neviem co cakame ale keby toto bol znak ze to bude chlapcek potesilo by ma to ved ked sa opalim chlpky vyblednu . 🙂

marcelasladeckova
autor
25. apr 2014

@kaji21 tak co? Bude to chlapec? 🙂

paula21
25. apr 2014

@marcelasladeckova fuuha ja este neviem co budem mat ale tiez mam ochlpenie na bruchu .. mala som aj predtym ale myslim si ze nie az tak .. 🙂 az som zvedava o tyzden co mi povie lekar.. 🙂 ze co to bude...

stefhm
30. apr 2014

s chlpkami na bruchu mam trapenie aj ja,ked chce niekto vidiet moje brusko(naholo) tak ma az pot oblieva,je to des

luslus
30. apr 2014

Ahoj, ja si nemyslim, ze to je chlapcom, moja segra mala chlpate brucho a cakala dievcatko. ale chlpky jej vypadali po porode

renca910
7. máj 2014

mne ako sa objavili tak sa aj stratili,tiez mam chlapca

zuzka0605
7. máj 2014

aj ja som to mala..a ano chlapec..vsimla som si ze mam viac a oni casom zas zmiznu

kotatko1232
7. máj 2014

Aj ja som mala chlpky a mam Babu a najlepsie je natom to ze mne tie chlpky ostali nie vsetky ale nieco tam ostalo 😠

lucinda17
15. máj 2014

Aj ja mam chlpky na bruchu dost tmavej farby a inak som blondina a doktor nam dnes oznamil,ze to bude chlapec,pri babe som ziadne chlpky nemala 🙂

julia92
9. sep 2014

Ja som v 14tt a uz pred par tyzdnami som si vsimla, ze mam chlpky na bruchu, nie je to nic hrozne a neplanujem s tym nic robit, lebo ked si to zacnem holit alebo nieco, tak sa to len zhorsi... asi cakam chlapca :D

aneta_knezovicova
12. sep 2014

@julia92 ja čakám babu a mám tiež chlpate bruško 🙂

julia92
13. sep 2014

@aneta_knezovicova 🙂 Takze este je sanca aj u mna na dievcatko... Ale to je jedno, hlavne nech je zdrave a spokojne 🙂

iva2221
29. okt 2014

no ja som v 15 tt a tiez som ochlpatela :D hadam vypadnu po porode (pevne verim) 😀 Vsetci nam predpovedaju chlapca....tak nakoniec sa im to mozno splni, podla toho co citam 😀

jonka88
29. okt 2014

ahojte dievčatá, tiež som celá šťastná z chlpkov na bruchu, spravila sa mi taká rovná chlpatá čiara 😀 a okolo pupka mám takých zopár tmavších. Vari znak toho, že to ozaj bude chlapec, ako mi každý v rodine hádal. A takí sme boli o tom presvedčení, naprogramovaní na chlapca, až sa z toho nakoniec vykľula baba 😀 Takže všetky, čo vás trápia chĺpky na brušku a chcete dievčatko, nezúfajte 😀
Aj tak je vždy šanca 50/50 a koniec koncov, čo tam po nejakých chlpkoch, nech len máme krásne zdravé detičky 🙂 Pekný deň vááám 🙂

satyoblek
30. jan 2015

Na poradni mi sestricka povedala,ze si dlhsie vsima,ze ked zena "zachlpatie" na bruchu,ze ma chlapca...ja som bola tiez chlpata na bruchu,mam synceka a chlpky uz chvalabohu asi po troch mesiacoch vypadali.. 🙂

ladore
13. nov 2015

Fu a ja ze uz sibe len mne...brusko mi tiez dost ochlpatelo ale celkovo chlpky rastu akosy rychlejsie ako ked som cakala baby - vtedy som nohy a pod. oholila raz za 14 dni a teraz aj 2* do tyzdna aj obocie rastie ako dive ....takze asi tie muzske hormony maju vplyv uz ked je drobec v brusku...

janka12350
13. máj 2017

A neuškodí to nijako plodu ked si chlpky odstraňujem pinzetou?

danieli
13. máj 2017

aj u nas pracoval testosteron, ale akonahle sa drobec narodil, chlpky som oholila a uz sme sa nikdy viac nestretli (myslim s chlpkami 🙂), ked som cakala dievcatko chlpky neboli 🙂

janka12350
13. máj 2017

No ale neviete ci uskodi malému? Hadam. Nie kedze je chranene.len pre info

danieli
13. máj 2017

@janka12350 Nuž ja si myslím, že to drobcovi nemôže nijako uškodiť, keď si vezmeš, že som počas tehotenstva brala nespočetné množstvo antibiotik, liekov na zastavenie pôrodu a do bruška mi pichali liek na riedenie krvi a malý sa narodil zdravý, tak si myslí, že trhnutie pinzetou mu maximálne spôsobí udivenie, že čo to tá mamina robí, všetko však závisí ako sa ty cítiš, ak si v pohode bude aj drobec, ak je to pre teba nepríjemná činnosť, malý to spozná 🙂

mattkapd
13. máj 2017

@janka12350 neuškodí neboj sa..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli