Tŕpnutie nôh 25tt

jonka23
30. mar 2019

Dobrý deň...som cca v 25 týždni...všetko prebieha v podstate ako má...len večer keď si už ľahnem do postele tak cítim taký divný tlak...trpnutie v lýtkach..neviem to ani definovať....nohy však nemám opuchnuté....
Stretla sa s tým už niektorá z vás!??ďakujem...

lenka1989
30. mar 2019

Ahoj ja som 36 týždeň a mám syndróm nepokojných nôh a okrem toho keď sedím a sa postavím tak mi strpne prava noha a musím počkať .. bola som aj na neurologii tak že teraz sa nedá nič robiť ale maly tlači na nejaký nerv a tie nohy mám z toho že som na rizikovom a musím stále ležať a potom po nociach nespím ale už stačilo 😀

mimiqa
30. mar 2019

Zvys magnezium

kikulienkadd
30. mar 2019

Určite to spomen lekárovi,ja som mala po 2.pôrode trombozu v ľavom lytku a podľa nalezu vznikla ešte v tehotenstve. Nemusí to byť toto,ale príznaky netreba podceňovať (u mňa neboli žiadne a potom ma nejako bolelo lytko keď to už bolo upchate). Držím palce!

diewcatqoo
30. mar 2019

@jonka23 ahoj, tiez som to mala asi od nejakeho 20tt. Vzdy vecer, ked som si lahla, tak mi brneli nohy, neskor sa pridali aj krce. Okolo 27tt mi zacalo tvrdnut aj brusko.
Lekarka mi napísala obrovske davky magnezia a odvtedy krce v nohach neboli. Brusko sem-tam este ano a neskor mi hrozil predcasny porod.
Urcite to spomen svojmu lekarovi. Moze to byt len nedostatok magnezia, ale aj hocico ine. Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.

danielamarkova
30. mar 2019

Ahoj 🙂 Keď som bola prvý raz tehu, tak ma neskutočne boleli kríže a nohy. Nemohla som ani spať, furt som sa prechádzala po izbe a nadávala :D Pri druhom už som sa vyzbrojila vankúšmi, aby som mala oporu. Manžel mi dokonca doniesol toto čudo (nechcem spamovať, ale fakt odporučam)- slumberland.sk/bedrovnik-visco
to mi tiež dosť pomohlo, lebo sa mi uvoľnili kríže a celkovo nohy. Potom ako baby písali- horčík, alpa... Alebo lekár.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre