Určenie pohlavia v 17. týždni

hadim
26. máj 2015

Ahojte rada by som sa spytala ci sa niekto stretol uz s tym ze doktor mu povedal v 17 tyzdni ze na 80 percent to bude chlapec a nakoniec to bolo dievcatko..Mozu sa mylit ? robila som si test z mocu na urcenie pohlavia ale uz taku sprostost neurobim,...4 mesiace som bola v nadeji ze budeme mat dievcatko , vymyslene meno a vsetko a dnes mi na 2D UTZV doktor povedal ze to vyzera na 80 percent chlapec lebo je tam nejaky vycnielok, ktory baby nemaju..Ale pocula som aj take ze sa castokrat mylia..
Viem ze je podstatne ze dieta je zdravucke ale to ako zamavaju city s vami nakoniec ked ste v domnienke ze dievcatko tak to vobec neni prijemne..Rada by som sa podelila s Vasimi skusenostami...

Dakujem

04091996
13. sep 2016

@luta13 a inak mas krasne deticky 🙂 a vsimla som si ze si mala dost tazky porod 😒

lalia87
13. sep 2016

@luta13 dakujem velmi pekne za krasny povzbudivy koment 🙂 vravim,ze s tym ze je zle otocene sa clovek zmieri 🙂 ale kes mu povie ze to je skoro a nie je to vyvinute,no nezdalo sa mi to a naplasila som sa. Dakujem este raz 🙂

luta13
13. sep 2016

@04091996 kopanceky su super, ja som ich milovala a dokaze si clovek na ne zvyknut, len to chce cas...Hlavne posledne 2 mesiace babo, ked je uz velke a hemzi sa hlavne v noci, tak mna az zobudil maly a musela som si inak lahnut, lebo ON chcel lezat inak, a teda ma tlacil, takze som sa ja musela prisposobit drobcovi..Je to vsak uzasne...Ano, mala som 2x SC, prva bola naplanovana, takze som normalne nezacala ani rodit, ani nic mi nebolo - proste mi maleho vybrali z bruska a hotovo, no a druhu som si vyziadala, ked som uz nevladala rodit, lebo som nespala vyse 50hodin :-/ ..A dakujem za pochvalu...Moji chlapci su uzasni, aj ked moje srdce tuzi stale este aj po dievcatku...Snad raz mozno...Maj sa teda krasne 😉

luta13
13. sep 2016

@lalia87 Nemas zaco! 😉 ...Dr.dokazu casto povedat zene tvrdo do oci nevhodnu vetu, ktora dokaze zenu ranit a ublizit na srdci i dusi...Tak ako mne pri tomto druhom tehu povedal Dr. na utz, ze "maly ma malu gulatu hlavu, ako futbalovu loptu"...Tak ma ranil, ani nevie ako ☹ ...No casom to prejde, ale ten prvy moment by som ho asi prerazila...Hlavu hore mamicka a vsetko bude dobre!...Uzivaj kopanceky a pritomnost babätka pod srdieckom...Pohlavne organy ma urcite uz vyvinute, s tym si nelam hlavu...Ostatne sa vyvija dalej, na to ma Tvoje babätko este19tt 😉 ...Maj sa krasne

datelinka31
19. jan 2018

Nechápem ako niekto, kto čaká prvé dieťa, môže byt sklamaný z pohlavia. Nepoviem, že mám doma už dve dcéry a chcem chlapca. Ale človek či je sklamaný z prvého dieťaťa, si podľa mna ani vôbec nezaslúži nejaké dieťa mat..

janapiestany
19. jan 2018

@datelinka31 mne dr povedal ze budem mat chlapceka podotykam 9tyz.ja som blba sa splasila nakupila modre veci tak to mali byt dvojicky a tak mam krasnu zdravu dcerku 🙂 neni to sklamanie

lenakiss
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hadim
autor
19. jan 2018

@datelinka31 a tiez neni pekne niekoho súdiť a už vonkoncom pisat nezmysli keď si niekto prežije akékoľvek sklamanie že si nezaslúži dieťa.. čo si ty boh ?aby si súdila niekoho ? Ja som bola sklamaná a veľmi lebo 4mesiace som bola v tom že cakam dievča a psychika sa mi tomu total prispôsobila nakoľko sme aj dievčatko chceli ale týždeň prešiel a bola som Ok a spamätala sa z toho. Samozrejme nás maly má už dva Rokytov nikdy by som nemenila , snažím sa byt tou najlepšou matkou a malými miluje.. teraz cakam druhé dieťa a tiez si prajeme dievča ale keď to bude chlapec tak už to budem inak brat ale každý si musí svojimi niektorými vecami prejsť sám ale súdiť niekoho kto si čo zaslúži ????? Potom taký ako ty si zaslúžia najmenej.. odsudzovať a posudzovať to je take slovenské....

hadim
autor
19. jan 2018

@luta13 ahojky až teraz som si prečítala tvoji spravu☺️ Maly je úžasný najviac ho milujeme☺️ Som znovu tehotna a vyzera to na chlapčeka znova😝 ale! Nádej zomiera posledna😂😂😂 prinajhoršom budem mat doma tri penisy😂😂😂😂🙊

datelinka31
20. jan 2018

@hadim nemyslela som teraz konkrétne teba, ale celkovo tu reakcie tak nemusíš reagovať tak dotknuto. Ja som tým tiež prešla, tiež nám tvrdili dlho že to bude dievča, no ja som chcela chlapca a dlho mi trvalo kým som sa preorientovala a nakoniec nám povedali že to bude chlapec, takze zase som sa musela prenastavit. No plakať kvôli tomu a byt sklamaná.. čo by niektorí rodičia dali za to, keby deti boli zdravé, alebo vôbec nejaké..

hadim
autor
21. jan 2018

@datelinka31 myslim ze u kazdeho je to sklamanie par dnove kym sa z toho clovek nevyspi,takze tvoja reakcia tiez neni uplne ok a posudzovanie uz vonkoncom nie je...Myslim ze ani jedna zena tu nepisala zeby sa z toho nevedela spametat alebo nieco..a byt premudrela kto si co zasluzi to je fakt vyhra..

datelinka31
22. jan 2018

@hadim je to môj názor, nemyslím si že to znie premudrelo a stojím si za tym..

luta13
31. jan 2018

@hadim
@datelinka31 obe tu mate svoju pravdu...Mat tuzbu mat konkretne pohlavie nie je hanba, kazda zena tuzi po nejakom pohlavi, aj ked niektorym zenam je to uplne jedno, co cakaju, aj keby mali mat 5 deti...No su zeny, ktore si svoje pohlavie vysnivaju, lebo po nom velmi tuzia...A ked pride odhalenie, co sa v nasom brusku skryva a nie je to, co sme si vysnivali, casto sme sklamane a tazko prekusneme, ze to nie je nas sen, ale za zopar dni sa prehodime do rezimu vseobecneho a tesime sa uz len z toho, ze dietatko je zdrave, nech je to akekolvek pohlavie a milujeme ho rovnako, akoby to malo byt to nase vysnivane 😉 ...Teraz som toto pisala z mojho pohladu, tak ako som to ja citila oba razy...Vzdy som tuzila po dievcatku, uz od detstva, ked som kocikovala susedove dcerky!...Ked som otehu, ma som pocit, ze cakam chlapceka...Na 3D sone nam to aj potvrdili...Ja slzy v ociach, no zaroven velke potesenie, ked som ho videla, ako si dava palcek do pusinky...Milujem mojich oboch synov rovnako silno, no tuzba po ruzovej stale trva a je dost silna...Je nas vela takychto zien, ktore takto velmi tuzime...Nezmeni sa to v nas, kym sa nam nezadari, ak mame este moznost mat babätka...Ja budem musiet zabojovat za 3 roky u mm, lebo on o tretom dietati ani len pocut nechce...Vam obom prajem, nech sa vam vase sny splnia, ak sa ese nesplnili doteraz 🙏😘

datelinka31
3. jan 2021

@luta13 držím palce, nech raz príde aj to vysnívané dievčatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre