V ktorej časti bruška cítite pohyby v 18. až 20. týždni?

lenka83_43
23. máj 2013

Ahojte. Chcem sa iba spytat ci aj vy citite pohyby a jemne kopanceky v takomto tyzdni hlavne v spodku bruska? Moje malicke kope stale uplne dole... aj vy to tak citite?

mirkatrencin
23. máj 2013

Ahoj....Jasne, ze je to v pohode..zachvilku to budeš cítiť okolo pupka a postupne ako bude rásť malé aj maternica tak až pod rebrami 🙂 Niekedy budeš mať možno pocit, ako by bolo úplne úplne dole....-nezlakni sa..niekedy ho nebudeš citiť aj 2-3 dni a potom sa nebude vedieť zastaviť...Ja sama som ešte vždy prekvapená, ako silnie z týždňa na týždeň ) A nezabúdaj na to, že má skutočne ešte vela miesta...uvidíš to aj na sone...kopu pohybov ani neucitiš....

milota164
23. máj 2013

Ahoj, aj ja som zacala citit pohyby v tomto tyzdni a tiez to bolo najskor dole a postupne uplne vsade 🙂

livocka21
23. máj 2013

okolo pupka a nizsie, niekedy az dole 🙂 je to normalne 🙂 drzte sa 🙂

lily14
23. máj 2013

Já som v 28tt a cítím uplne dole...

galaxy
24. máj 2013

ja som v 25tt a cítim všade, ale teda ja podburšku hocikedy. A niekedy len tam. Možno máš bábo tak otočené,že môže tam mať nožičky

daduska666
24. máj 2013

som v 19 tt, ale este nic necitim...........dufam, ze aj ja budem moct co chvilu odpovedat.......... 🙂🙂🙂

exupery
25. máj 2013

Citim pohyby od 17teho tyzdna,teraz som 21 a citim ich uplne dole-ma tam rucicky a sem tam v okoli pupka to su zase nozzickyD.Bola som teraz u dr a povedal,ze je to v pohode,babatko nie je este take velke...

litvikova
25. máj 2014

Ahoj ano aj ja to citim uz 2 dni je to ako ked si chytis pulz taky kopancek?)

dankolia
10. jan 2017

Maminky som v 22tyz.a pohyby citim akoby len pod bruskom je to normalne?

eeshly
26. jan 2017

ja tiež cítim dole v podbrušku a zatiaľ úplne slabunko ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre