• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľmi ma kope do močového mechúra

31. marca 2009 
ahojte,
som v 25tt a CS mam 3-4,preto ma dr.nechal na PNke lezat.maly ale hrozne kope do mocoveho mechura,a jedna kamaratka ma nastrasila,ze to znamena,ze je uz velmi nizko,nemate niekto nejake skusenosti?

dakujem
30. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zuz12 - asi to bude aj pravda. Ja mam babo velmi nizko od cca 28tt co mi doky povedal - a presne od vtedy mavam aj bolesti mocoveho mechura a pocit, ze mi babo nan stale tlaci.
30. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zuz12, babatko sa ti moze posuvat kazdu hodinu, udajne polohu meni kazde 3 hodiny. Ja som mavala stavy a myslim ze neskoncili, ze ked som vystupila z auta, tak mi tak tlacila strasne na mechur, ze som nemohla chodit, lebo to bol tlak, akoby mi isla vypadnut. Ked som bola v 26.t. lekar mi povedal, ze mala je uz hlavickou dole. Ale nevzrusujem sa nadtym, som zvedava kde bude mat v stredu hlavicku, ked pojdem na poradnu. Ajked som bola na UZV tusim druhom, tak som si musela skoro uplne stiahnut nohavicky, lekar povedal, lebo nevieme kde az bude babo, a bola aj uplne dole. Toho by som sa nebala. Na poradni sa radsej spytaj, ale tie kopance su asi normalne ajked neprijemne.
30. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte,moja je uz tiez dole hlavinkou a je uplne dole schulena v klbocku a tlak na mocak mam aj ja,ako pise katka,tiez mam take stavy,ze nemozem chodit.....este mi pri tom casto aj brucho stvrdne.... :frowning2:
30. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka,
dakujem,opisala si uplne moje pocity,a hlavne si ma tym ukludnila:slight_smile:
30. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.Ja som bola na uzv pred tyzdnom a tiez som mala babo uplne dole kope vacsinou do mechura.Tiez povedal ze ma dole hlavicku asi aj nohy dufam ze to bude dobre.
31. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok