Vitamíny v 2. trimestri

annkajanik
19. okt 2021

Prosím vás sú nejaké vitamíny v 2 trimestri ale bez železa veľmi zle znášajú železo mám strašne problémy z trávením teraz trpím zápchou a nepomáha ani sirup duphalac ....

klip0
19. okt 2021

@annkajanik tak užívaj pre prvý trimester, napr femibion 1 tuším nemá železo. Ja by som to tak riešila

kkovacovak
19. okt 2021

@annkajanik stačí ti kyselina listová a klasika D, C. Žiadne špeciálne tehotenské vitamíny nie sú potrebné. Hlavne keď to dobre neznášaš.

hederamonstera
19. okt 2021

@annkajanik a mas nejaky nedostatok vitaminov ci preco to chces brat?
Ja viem, ze mam problem s D a beriem len to. S tym ma inak problem vacsina populacie. Inak pestra zivotosprava postacuje

marianna_peskova
20. okt 2021

Femibion 2

annkajanik
autor
20. okt 2021

@marianna_peskova femibion 2 beriem teraz

sofiaj12323
14. dec 2021

Ja som brala femibion 2 presne dva mesiace a kazdy mesiac chodim na kontrolu krvi, kde mi kontroluju aj zelezo, vitamin B, kys.listovu a podobne. Na femibion som presla z dovodu, ze som nechcela brat rôzne druhy vitaminov a kopec tabletiek ale aby to vsetko bolo obsiahnuté v jednej. Najprv po mesiaci uzivania mi vsetko kleslo, po dvoch mesiacoch mi to krasne stuplo aj cervene krvinky vsetko. Aktualne som presla na ine vitaminy a to su od Jamiesonu prenatal + DHA/ADH a uvidime o mesiac ake budu vysledky, citala som na nich velmi dobre recenzie a aj cenovo su vyhodnejsie ako femibion 2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre