Vyšetrenie u pána doktora Grochala

malina21
25. máj 2020

Ahojte dievcata...neviem ako to tu chodi, mozno ma tu udupete za "primitivne"otazky ale predsa to skúsim, pre moje vnutorne uspokojenie, kedze som mega velka stresacka.
Na buduci tyzden som objednana na vysetrenie k panovi doktorovi Grochalovi do Mt. Baby chcela by som vediet ako toto vyšetrenie prebieha...som 19tt, velmi sa bojim pretoze som zatial nic nepribrala nic na mne nevidiet...bojim satebou aby mi nepovedal nejaké zle speavy...

zuzka341
25. máj 2020

@malina21 pripojím sa ak môžem, tiež mám budúci utorok u neho termín 🙂

malina21
autor
25. máj 2020

@zuzka341 ja idem pondelok, tak ti potom napisem😉

fiafia
25. máj 2020

@malina21 ja som bola tiež u neho. Veľký odborník, super prístup, ľudský, pekne prostredie. Neviem ako to je teraz no ja som mohla ísť s kým som chcela, bol priateľ a mamina ti sa pozerali na veľkom televízore. Doktor pomeral bábo, pokontroloval orgány, všetko vysvetľoval, videli sme bábo pekne farebne, máme super fotku. Ja odporúčam, bola som u neho 2x každé € sa oplatilo. Za mňa jeden super lekár 👌

zuzka341
25. máj 2020

@malina21 to budes super, dakujem 😊

martinka13
25. máj 2020

Bola som u neho 3x. Top lekár, profesionál s ľudským prístupom. Nemáš sa čoho báť.

malina21
autor
25. máj 2020

@fiafia dakujem za info, si zlata. Este taka otazka medzi nami zenami😊sono robil uz cez brusko ze?ja mam z toho nehorazne stresy...tak sa radsej dopredu chcem psychicky pripravit

martinka13
25. máj 2020

@malina21 standardne cez brucho. My sme mali ale problém, tak potom aj zospodu.

malina21
autor
25. máj 2020

@martinka13 ach jaj...tak radsej sa pripravim na obe moznosti...dakujem

fiafia
25. máj 2020

@malina21 cez brucho. Mala bola zle otočená tak nás poslal trochu sa poprechádzať aby lepšie videl. Niet sa čoho báť, fakt lekár aký sa dnes často nevidí. Bola som tam asi pol hodinku. Keď nerátam tu polhodinovú prechadzku 😃 držím palce aby bolo všetko v poriadku. Tiež som sa bala, lebo na tomto speci sone uvidí všetko podrobne ale neľutujem tie peniažky ani cestu, keďže sme to mali dosť ďaleko, aspoň som si bola istá,že je malá úplne v poriadku a fotka na pamiatku je príjemný bonus navyše.

malina21
autor
25. máj 2020

@fiafia ja som si teraz uz aj poplakala...volala som obvodnej dr. Ohladom vysledkov z preventivky ta mi povedala ze mam malo zeleza, vyssi cholesterol pritom mam 53kg, a baktetie v moci...gynekolog mi nic nespiminal na poslednej kontrole takze fakt neviem co si mam myslieť...mam pocit ze sa to na mna hrnie jedna radost

lucka63
25. máj 2020

@malina21 možno aj kvoli vahe ti chýba železo a bakteriu v moci mam aj ja , zevraj to v tehotenstve sposobuje problemy, beriem teraz na to antibiotika

fiafia
25. máj 2020

@malina21 tak zelezo nevidím ako problém, vitamíny nasadia. Cholesterol vyšší je čo vyšší. Keby to boli vysoké hodnoty zrejme by už navrhla liečbu takže kľud upraviť stravu kilá s tým nič nemajú. Ja som v 4mesiaci bola týždeň v nemocnici so zápalom močových ciest a tiež bacilom už si nepamätám názov no z tých horších a je všetko v poriadku. Netreba to vidieť čierne. Keby to gynekológ videl ako problém zrejme by to riešil.

natal_martinkova
25. máj 2020

@malina21 absolútne nechápem kvôli obavy z toho vyšetrenia, ja idem túto stredu a neviem sa už dočkať co sa tak teším 🤗 ved predpokladám ze chodíš na kontroly aj k svojmu gynekológovi a pokiaľ bolo všetko doteraz v poriadku tak nerozumiem tomu stresu 💁‍♀️

barbora_4
26. máj 2020

Ahoj, ja som bola u grochala 12 tt. Pán doktor je perfektný, ak nejaký problém bude tak on ho určite nájde a objasní. Ja mám podobný problém, teraz začínam 15 tt. A mám pocit že skôr chudnem ako priberám a to vážim 51 kg. Ale ja od začiatku mám dosť silné nevoľnosti. Mne Pán doktor grochal napríklad prišiel na rizikové tehotenstvo a odporučil mi zmenu doktora, keďže môj pôvodný veľmi nemal záujem to riešiť. Všetko sa snaží s kľudom vysvetliť a objasniť a naozaj je to zážitok vidieť a vedieť na čom si. Tiež som bola vystrašená týždeň pred že čo povie a na čom sme ale keď aj náhodou na niečo príde aspoň sa budeš vedieť vyvarovať tomu čo môže uškodiť. A mne sono robil normálne cez bruško. 😊 prajem ti nech to dobre dopadne.

benke
28. máj 2020

@malina21 ja tam idem zajtra , pocula som len chvalu , myslim ze to bude ok 🙂

gondyo
28. máj 2020

je to perfektný lekár,všetko vysvetlí a vyšetruje jemne s citom...mne robil vyš. najprv s vnútorným sono potom normálne,to už tam mohla byť aj iná osoba a ukázal pekne sono na velikánskej obrazovke...

nikka232
28. máj 2020

Ahojte dievčatá pripojim sa aj ja, sice som len v 8tt.. Dnes som sa tiez objednavala k Mudr. Grochalovi.. Mam velky strach lebo v utorok mi volal moj gyn. Ze mam zle testy na toxoplazmozu. Som z toho na nervy, teraz cakat do utorku na infekčné. Mala ste niektorá tiez nieco podobne?

malina21
autor
29. máj 2020

@gondyo aj ti pisal nieco do knizky?lebo ja som svojmu gyndosovi nehovorila ze sa tam chystam...mam mu pre istotu zavolat?ci ako to chodi?ja som v pondelok objednana do mt a utorok mam ist k svojmu dokimu.

gondyo
29. máj 2020

do knižky nič,dal mi lek.správu a ty ju môžeš a nemusíš ukázať svojmu gynekológovi...je to tvoje súkromné vyšetrenie,uvidíš čo povie mudr grochal...keď mu nedôveruješ,nájdi si iného lekára...

gondyo
29. máj 2020

podľa mňa by mal vidieť tú lek.správu

malina21
autor
1. jún 2020

@zuzka341 no tak prace sme dorazili domov z mt. Vsetko je ok, budeme mat dievčatko.😍dr. Velmi mily len co prilozil sono tak povedal z tohto uz chlapec nebude, dievka ako hrom.vsetko premeral vysvetlil...presne ako baby píšu.zajtra drzim palce

zuzka341
1. jún 2020

@malina21 jeeej to je krasne, gratulujem moc. Super, dakujem ze si nezabudla, ja som objednana na 7.00hod, neviem ci zaspim. Tesim sa s tebou, maj sa pekne.

sandra151
1. apr 2021

Ako rýchlo vám dal termín? A neviete náhodou do ktorého tt je možné spraviť 4d vyšetrenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre