Zaseknutý nerv a chrbtica - mali ste aj vy a také veľké bolesti?

xeninkaa
16. nov 2018

Mne ani paralen ani novalgin nezaberie max 1 hodinu

conspi
16. nov 2018

@xeninkaa trošku sa pozbieraj. Bolesti som mala od piateho mesiaca. V siedmom som už mala problém ísť aj na wc... Tabletky som napriek tomu nejedla. Zbytočné. Po pôrode to prejde

evitka83
16. nov 2018

@xeninkaa ja som si v tehu davala obcas tie hrejive naplaste a maxala musculanon a brala som guajacuran a magnezko. To je na uvolnenie spaziem. Dopirucil gyn. A chodila som k rehabilitacnej na cvicenia, obcas tehu masaz v sede. Postupne to pomohlo, lieky od bolesti som mohla jest ako lentilky, nepomohlo. Treba to uvolnit, len v tehu su tie moznosti obmedzene 😕

zania
16. nov 2018

@xeninkaa najdi si dobreho fyzioterapeuta,nech ti ukaze ako tejpovat. Neskutocne dobra vec,nemusis sa dopovat liekmi

lujza123
17. nov 2018

Fyzioterapeut a cvicenie by ti to mohli odblokovat...a zmizne to aj same ked babetko podrastie a zmeni polohu

Mne tak priskriplo nerv na nohe, krivala som ako žofré, chodit sa mi nedalo..asi 3 tyzdne to trvalo, potom sa mala v bruchu otocila a zacala mi kopat do branice takze zase sa mi zle dychalo, ale aspon som mohla chodit 🙂 proste tehotenstvo, no

juliet86
17. nov 2018

skus physio medical v petrzalke ak mas financie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre