29tt a menej pohybov

janynyna
4. júl 2018

Ahojte dievcence. Mali ste aj vy v tomto tyzdni pocit,ze vas drobcek je volajaky lenivsi? Od vcera citim menej pohybov a su slabsie. Minuly tyzden som bola na poradni a vsetko bolo ok. Srdiecko,prietoky aj plodovej vody bolo dost.

amelie2017
4. júl 2018

@janynyna neboj, moja bola niekedy ako torpedo v brusku a niekedy kludnejsia. Obcas som ju budila alebo naschval jedla sladke, aby som vedela, ze je vsetko ok. Ale ty mas tiez lenivsie dni a aktivnejsie. Tes sa na babatko.

janynyna
autor
4. júl 2018

@amelie2017 no moj drobcek je od zaciatku nejaky kludnejsi alebo lenivejsi. Velmi sa na neho tesim mozno aj preto trosku viac stresujem lebo sa bojim. Je to nase vytuzene prve babatko.

tatianaba
4. júl 2018

@jaynyna Za mna ti naozaj odporucam-ak mas akekolvek pochybnosti,chod k doktorke.

mijunik
4. júl 2018

@janynyna aj ja som presvedčená a moja gynekologička mi to sama povedala, že v tehotenstve treba prísť k lekárovi radšej tisíckrát zbytočne, ako raz neskoro. 🙂

dzulik_
4. júl 2018

@janynyna užívaš magnézium? Moje bolo také lenivé, keď som si nedala magnezko.. akonáhle som ho užívala pekne pravidelne, pohyby boli normálne, dokonca reagovalo na mužov hlas alebo keď som jemne pritlačila prstami do bruška, tak mi odpovedalo kopančekom 😉

pininka
4. júl 2018

Kazde dieta je ine, ale radsej to sleduj. Svagrina bola so mnou naraz tehotna a kym moj kopal do konca v jednom kuse, jej mala skoro vobec, mozno tak dvakrat za den.

janynyna
autor
4. júl 2018

@dzulik_ praveze uzivam magnezko

mijunik
4. júl 2018

@janynyna teda, aby som Ťa nevystrašila... 😁 Zle som ukončila predošlý príspevok, ja blbá... 😁 Myslím si, ze bábenko môže mať lenivšie dni samozrejme. Ale ak máš akékoľvek pochybnosti, neváhaj zájsť k lekárovi. Či k svojmu alebo na pohotovosť. Mne v pôrodnici, keď som tam nejaký čas pred pôrodom prišla s nejakou pochybnosťou a ospravedlňovala som sa za otravovanie, sama lekárka povedala, že "na to sme tu". 🙂 Ty budeš kľudná, keď Ťa vyšetria a bábenko predsa potrebuje šťastnú a spokojnú maminku. 🍀

janynyna
autor
4. júl 2018

Dakujem Vam dievcence. Drobcek sa uz zacina ozyvat. Tak dufam,ze mu to uz aj zostane ☺☺☺

eru331
4. júl 2018

Neboj sa ty nič, takýchto dní, kedy sa drobčekovi nebude chcieť nejak moc ozývať ešte bude 🙂

mircalla
4. júl 2018

@janynyna Tiez by som sla k doktorovi, ak sa ti nieco nezda

29simona29
4. júl 2018

@janynyna mala som to aj ja, niekedy aj 3dni akoby útlm, len pár pohybov za den a niekedy pohyby každú chvilu...ja som si pre svoju psychickú pohodu obstarala fetaldopler a keď sa mi niečo nezdalo, použila som ho a hneď som bola kľudnejsia☺️

aswangspencerx
23. sep 2018

@dzulik_ hehe to je milé. janam tiež také myšlienky,že ono reaguje na konkreyne slová,jedlá....no neviem ako to je😘😄.ale je to strašne milé....sweetie💞🙏

dzulik_
23. sep 2018

@aswangspencerx určite reaguje 😉 počkaj keď sa narodí, to ešte len bude, my už máme dvojmesačnú slečnu a keby si videla čo robí ráno keď sa zobudí a vidí ma alebo keď muž príde poobede z práce. To nevie či má od radosti skôr kopať nôžkami alebo ručičkami rozhadzovať, alebo sa smiať 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre