38tt a strašná bolesť v slabinách

miss_sixty11
12. aug 2019

dievčatá pomoc!! potrebujem radu prosím 🙏 hľadám na nete ale nikde som to nenašla. Hrozne ma boli slabinach dole medzi nohami. Je to ostrá bolesť, trvá niekoľko sekúnd ale je to pocit ako.keby ma niekto poriadne kopol. Dnes sa to zopakovalo asi 10x a riadne to zabolelo. Keby ta bolesť trvala dlhšie asi by som to nevydržala. Čo sa deje?

krissmac
12. aug 2019

Moze to byt cokolvek, ale skor si myslim, ze sa skracuje, alebo otvara krcok. Prve tehotenstvo?

solene
12. aug 2019

Ja som to tiež cítila takú bolesť a 5 dní na to som porodila. 😉Vraj sa telo pripravovalo.

27ivana
12. aug 2019

Aj ja tak. Pocas chodze som niekedy zacitila take pichnutie, ze som skoro spadla od bolesti. Ako pise solene, za nejakych 5 dni mi voda odisla a porodila som.

via88
12. aug 2019

Je to normalne, telo sa pripravuje.
Az porod bude ta prava riadna “kopacka”....

pininka1
12. aug 2019

Ja som mala presne toto od začiatku 8 mesiaca až po koniec, bolo to hrozné, už som sa nevedela dočkať pôrodu. Pri ostatných dvoch tehu sme mali sex až do konca, pri Tom treťom sa to nedalo, pre tie bolesti, ja som mala pocit že zo mňa všetko vypadne.

punka24
12. aug 2019

@miss_sixty11 inak toto mam aj ja a za pana som nevedela čo to je... väčšinou sa mi to deje keď sa malý vrtí jak blázon alebo počas chôdze... dokonca aj keď prídu posličkovia tak je tam to pichanie... a dosť silno to pociťujem... som dnes 35+0 a chvalabohu už idem ku mojej dr lebo dlho som u nej nebola... neobjednala ma skôr totižto... občas sa bojim že porodim skôr mam z toho strach neskutočny všetko ltt stihame do terminu...

miss_sixty11
autor
12. aug 2019

@krissmac ano prvé

miss_sixty11
autor
12. aug 2019

@solene pre boha dúfam že nie. Manžel je na služobke 😂

miss_sixty11
autor
12. aug 2019

@pininka1 no mne to začalo tiež od 8 mesiaca ale len pár krát do dňa. teraz už to boli pravidelne a oveľa silnejšie 😭

miss_sixty11
autor
12. aug 2019

@punka24 ja mám tiež už pocit že porodim a ešte toho musím veľa stihnúť, takže úplne rozumiem

candii
12. aug 2019

Posledný mesiac má vkuse boleli slabiny .. ako keby ma niekto poriadne nakopal, ledva som chodila. Chôdza mi robila ťažkosti. Všetko dole ma bolelo. Ale rodila som presne na termín. Myslím, že v tomto tt čo si ty, je to úplne normálne.

gabulienka623
12. aug 2019

U mňa ked začali tieto bolesti, o pár dní som porodila. Bola som 38+6

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre