38tt - rozbieha sa mi pôrod?

patressm
1. dec 2020

Ahojte, som prvorodicka mám 19 rokov🙂
Chcem sa vás spýtať rozbieha sa mi podľa vás pôrod?
Každý deň pociťujem bolesť v oblasti krížov a včera som mala také mierne menštruačné bolesti.
Strašne ma bolia stehna... Vo vagine ma niekedy pichá tak, že nemôžem ani chodiť. A mam aj žlto zelený vytok.

patressm
autor
1. dec 2020

A ešte som zabudla, mám zlatú žilu, hemoroidy vonkajšie... Plus zápcha, myslite, ze to môže skomplikovať pôrod?

trojnasobnamama
1. dec 2020

To čo opisujes znamená,že telo sa na pôrod pripravuje,neznamená to ,že už rodis ,ale blíži sa to ktomu,len sa mi nepáči ten zelenozlty výtok,presnejšie zelená farba ,musíš ísť stým klekarovi môže to byť infekcia a vtedy nieje dobre,aby si s infekciou rodila treba to preliečiť.

patressm
autor
1. dec 2020

@trojnasobnamama už to mám asi tri týždne cca.. Fúú... Tak to som nevedela, ďakujem.

bagre
1. dec 2020

pôrod sa blíži, a buď ti odtečie plodová voda alebo nastúpia kontrakcie, dovtedy to bude takto. Ten výtok je väčší problém - doktorka o tom vie? Kedy je najbližšia poradňa?

patressm
autor
1. dec 2020

@bagre dnes som bola v poradni, ale o výtoku som doktorovi nepovedala.. Moja kamarátka mala tiež vraj žlto zelený vytok a ze všetko v poriadku.
Ale zajtra zavolám a spýtam sa pre istotu ďakujem.

bagre
1. dec 2020

@patressm mierne dožlta by mohol byť sfarbený s tým že je všetko ok, ale zelený nie... škoda že si nespomenula, bol by vzal vzorku rovno...

bimbina
1. dec 2020

V takom štádiu sa telo pripravuje čo chvíľa na pôrod.. neboj , keď porod nastane , spoznas to . Dovtedy si užívaj ešte posledné krásne chvíle 2 v 1 😉

nikpa
1. dec 2020

@patressm aj s tou zlatou zilou sa pokus do pôrodu niečo urobiť, sú na nu maste alebo sedavy kupel v dubovej kôre. Pri pôrode to nie je nič príjemné....

trojnasobnamama
7. dec 2020

@patressm Ako sa máš ,ešte si nerodila?

patressm
autor
7. dec 2020

@trojnasobnamama zatiaľ nie 🙈😃

trojnasobnamama
7. dec 2020

@patressm tak držím palce🙂a prajem rýchly pôrod a keď nezabudneš budem rada keď napíšeš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre