Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aj vás všetko svrbelo po 30. týždni?

jessica1996
14. mar 2015

Baby aj vy ste pocitovali alebo pocitujete take neznesitelne svrbenie celeho tela? Ja uz nevladzem prosim poradte co by na to pomohlo, je to nevydrzatelne, uz placem od zufalstva, rozskrabem sa do krvi, nepomaha ani sprcha, ani ked sa natrem proste nic.. som asi 33tt a chystam sa dat si spravit pecenove testy ale co mi to pomoze ked budem vedet vysledky.. toto je uz utrpenie... ak to niektora poznate ako ste to riesili ? viem ze je to preto ze babetko tlaci na pecen ale ja uz naozaj nevladzem...

sonica
14. mar 2015

zlatko toto si uz davno mala povedat dr. ano je to pecen a treba to co najskor riesit... ja som mala to iste a skoncila som v nemocnici, v 38tt mi mali vyvolavat porod, nastastie si to mala rozmyslela dobrovolne a rozhodla sa prist na svet sama...
pecenove testy som mala priserne, dr. mi az po case priznal, ze to bolo fakt zle, lieky nezaberali, ze uz mal obavy, nastastie sa ju podarilo nastartovat, ale este dlho som citila problemy s nou...
zajdi hned za dr. aby to zacal riesit 😉

marian86
14. mar 2015

Ahoj, ano ja som bola tak isto, mne pomahalo iba vždy natierat kremom, a na nohy dat mokru utierku.. je to kvoli tomu že ti natiahne koža, po porode to zmizne 🙂

ranya
14. mar 2015

ahoj, ja to doverne poznam. mne mala tlacila na pecen a zlcnik, mala som zle hodnoty pecenovych testov, bolo to z toho..mna to svrbelo najma v noci, nohy som mala do krvi rozskrabane:/ nic mi na to nezaberalo, potom ku koncu mi nasadili lieky na pecen, to trosku pomohli....drzim palce, len vydrzat...mozno natriet alpiu alebo niecim matovym...chladivym...

snowwhite81
14. mar 2015

mna zacalo vsetko svrbiet od zhruba 30tt, pecenove testy mam v norme, svrbenie pokracuje, snazim sa natierat.

simca06022011
14. mar 2015

Ano mna ano a v 33tt som skoncila v nemocnici a viac menej az do porodu som tam bola v kuse.. treba riesit s lekarom. Mne davali nejake tabletky na to...

martaniana
14. mar 2015

Je možné že máš tehu hepatopatiu aj ja som mala pri oboch deťoch, musí ti dr zobrať krv na pečeňové testy a uvidí sa,,držím palce..

enka81
14. mar 2015

tiez som to absolvovala, mozem potvrdit, ze ide o pecen, hlavne o tom povedz na gynde

rose32
14. mar 2015

Ja som to mala od2.mesiaca az pokym som nerodila,bsetko som mala v poriadku co sa tyka testov.trpela som nespala som plakala nikam som nechdila lebo som sa skrabala....nic mi nepomahalo,az porodila kleslo to az po2 tyzdnoch zmizlo svrbenie.moja tlacila na pecen

lavandulka
14. mar 2015

ako ti tu dievčatá radia, to svrbenie skutočne spôsobuje pečeň.....tiež som tým prešla, pila som Lagosu a Esential forte, bola som doškriabaná do krvi a cca 2-3 týždne po pôrode sa mi to upravilo.....veľa šťastíčka prajem 😉

5katarina7
14. mar 2015

aj ja som svrbela od pečene som si vytrpela začalo mi to v šiestom mesiaci ,musela som ísť na infúzky a v 38 týždni mi vyvolali pôrod,držím palce aby bolo všetko v poriadku.

lucny_konik
15. mar 2015

ja sa idem momentálne uškrabať tiež, takže viem, čo prežívaš :( momentálne som v 31 tt a keď ma prvýkrát pred dvomi týždňami svrbeli ruky, veľmi som sa zľakla, čítala som o problémoch s pečeňou a pod. škrabala som sa do krvi, bolo to neznesiteľné. objednala som sa na pečeňové testy, tie vyšli v poriadku a od predvčera mám to svrbenie opäť. už viem, že to mám z alergickej reakcie na krém v práci, ktorý som použila v oboch prípadoch. čítala som o reakcii na citrusy, čistiace prostriedky, mydlá, potraviny, aviváž i prací prášok...doktorka mi po prvých problémoch odporúčala kúpiť si krém s mentolom, ale keďže je víkend, skúsila som mlieko po opaľovaní s chladivým efektom a trochu pomohlo. inak som čítala, že v teraz v tehu sa niekedy veľmi zmení PH pokožky, celkovo je aj tá moja suchá, takže niekedy aj to, čo predtým vôbec nerobilo problémy, môže zrazu veľmi....

lucinocka
15. mar 2015

utekaj na odber krvi na pecenove testy...hned zajtra! ja som sa takto driapala tiez, baby mi poradili, sla som na testy a rovno do nemocky...pri tehotenskej cholestaze musi byt dieta porodene max. v 38 tydzni...a velmi prisla dieta...

ivet1371
15. mar 2015

Ja som mala zle testy davali mi infuzie a lieky

deina79
17. mar 2015

Ja to mám cca od 7 tt teraz budem 30 tt a je to znesiteľne.Mám až chrasty na lytkach.Nepomáha nič.Pecenove testy mám ok.Vraj to po pôrode prejde.

milota164
11. jún 2015

mna tiez svrbelo ale hlavne brucho , natierala som sa kremom proti striam od Bepanthenu a pomohlo, premasti a nie je potom po nom take napata pokozka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli