Aká bola váha bábätka v 33 a v 35 týždni tehotenstva?

alexandra25
13. okt 2010

Moje malicke v 33 tyzdni vazi 2 a pol kilecka ... kolko este cca priberie? myslite ze za ten mesiac priberie vela?

stacinka69
15. júl 2016

Hlupost mne povedali že bude mať 3800g a narodila sa s váhou 3300 čiže tie váhy vážia + - 300 alebo 500g
A u tejto sa mi sekli o 400g😂😂😂😂netreba všetkému veriť 😘

evittam
15. júl 2016

@stacinka69 Môže to byť aj viac - mne pár hodín pred pôrodom povedali, že malý bude mať cca 3kg a narodil sa s váhou 3620g. Čiže určite tie merania nie sú presné a nedá sa na ne spoľahnúť.
A prosím ťa o akých "váhach" píšeš... 😀 😀 😀 😕 . Dieťa v brušku sa nedá odvážiť - len zmerať a podľa toho určujú cca hmotnosť. 😉

tamimacko
3. jan 2017

My sme mali v 30 tt 1800g
V 26 tt 1200g

909nikass
18. sep 2017

@stvura
Môžem sa ta opýtat, pri tejto vahe co píšeš,co ti vravela doktorkaco je to v hode,ci si nemala problem z hustnutim krvicky?? Mne sa jej zda stale cosi..Diki

stvura
19. sep 2017

@909nikass ahoj ahoj...moje deti maju momentalne 5, 6 a 9r...takze su to uz velkaci...toto je stara diskusia. Vsetky boli a su dokonale zdrave. Su mensie na svoj vek (okrem maleho, ten je v norme), utle, sportovo zalozene deti. Takze...vsetko v uplnom poriadku. Ja som tiez zdrava - som vlastnik janskeho striebornej plakety, takze ani s krvou nemam a nemala som ziaden problem 🙂

ada309
19. sep 2017

Pri prvej som 3x lezala v nemocnici s podozrenim na nedostatocnu funkciu placenty=hypotroficky(podvyziveny, strasili ma,ze bude mat menej nez 2.5kg) novorodenec.. narodila sa v 40tt a 3630g,53cm... druha dcera v 38tt a 3100g a 53cm...(den pred porodom odhadovana vaha 2900g)..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre