Ako dlho odteká hlienová zátka?

nadaa1
5. apr 2018

Ešte by som sa chcela opýtať ako dlho odteká hlienová zátka ? Myslím že je to toto je to slyzké a trocha krvi tajej ružovej farby. Odteká mi už od rána a len tak trocha občasckeď idem na wc tak nič nieje vydno a niekedy je toho dosť je to ok ?? Všetko má už tlačí dole a pobolievajú križe ale nepravylne . Myslíte že sa tu už blíži ake skúsenosti máte ?

kubkovamama
5. apr 2018

Ahoj.U každej inak.☺Záleží od viac faktorov,v kolkom týždni si,ako si aktívna atď. Mne napr.cca 3 týždne pred pôrodom. K pôrodu som dobehla na 7cm.

nela221
5. apr 2018

@nadaa1 mne odtekala od poobedia do vecera a potom dva dni nič a na tretí deň ráno mi s prvou poriadnou kontrakciou zas odtekala a za 3h som porodila 😊 áno je to Slizké s primesou krvy .

julia204
5. apr 2018

mne odišla na obed o 12hod a na druhy den 12:37 sa narodil maly o týždne skor ako som mala termin 😀

lucia147852
5. apr 2018

Pri týchto príznakoch bola malá do 24 hodín na svete ☺

andre8757
5. apr 2018

Mne odtiekla 19:30 a 22:00 bola dcéra na svete, prvorodička.

elviku11
5. apr 2018

Mne odtiekla narazovo za minutu.... a rodit som zacala o tri dni na to

simone22
5. apr 2018

Mne sa uvolnila zátka večer,okolo siedmej myslím a dcérka sa narodila o dvanásť hodín neskôr.

pininka
6. apr 2018

Mne po klystire odtiekla hned, vyzeralo to ako prvy den ms a hned prisli aj dost silne kontrakcie.

gasinka1983
6. apr 2018

Mne odchadzala od rana a večer o 19.45 mi praskla voda, o 00.40 sa malá narodila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre