Ako sa cítite v 32. týždni?

sunnyfunny
28. okt 2015

Ahojte,ako sa citite konkretne v tomto tyzdni Vasho tehotenstva? Co robite resp.uz nerobite v domacnosti, kolko kil mate naviac, co Vase spravanie voci manzelom,partnerom?Ja by som uz najradsej porodila.. 🙂 🙂

tjaden
28. okt 2015

haha tak v tomto čase ma doktor poslal na rizikove, no doma som upratovala ...ja sprostá...a nevládala som už nič, ťažko sa mi chodilo, bolela ma panva prejsť do obchodu mi robilo sakra problém, bruško zavadzalo aj pri umývaní riadu, ako už som nevracala to bolo ok ale som grgala prdela fuj 😀

slnecnica174
28. okt 2015

Taky pocit som mala tiez presne v 32 tyzdni, ze najradsej uz by som porodila 🙂 V domacnosti som robila vsetko, ale uz som bola opatrnejsia, lebo v siedmom mesiaci som spadla pri upratovani zo stolicky (nic sa nestalo nastasie spadla som na bok) Pribrala som asi 10kg do vtedy.

mircalla
28. okt 2015

Asi ako @tjaden. Som v 35tt, ale v 32 tt to nebolo ine - tazko sa mi chodi, tvrdne mi brucho, trapi ma zaha, neviem spat (som stale na wc v noci). upratovat som prestala v 27tt....
som rade, ak vobec nakupim, naviac dieta je popredu o 3 tyzdne vypadam jak slon
Vsetko ma boli a tlaci

janka95
28. okt 2015

Ja sa cítim ako chodiaca guľa. V noci nespim skoro vôbec, a strašne ma páli zaha to mi vadí asi najviac. Už by som mala všetko najradšej za sebou. A pribrala som až 14kíl takže hrôza. 🙂

zofiac
28. okt 2015

Ja robím všetko ako doteraz - varím, vysávam, žehlím, umývam dlážku, chodím na nákupy- ale všetko mi trvá raz toľko, rýchlejšie sa unavím, potom si musím na chvíľku ľahnúť. 😒 Už nemôžem rýchlo kráčať, leba ma bolí spodok brucha a trochu mi aj tvrdne. Večer ma v ľahu páli záha, ale keď si dávam pozor na stravu, tak sa to dá vydržať. Večer mám veľké plány, čo všetko urobím na ďalší deň a na druhý deň sa mi nič nechce. Už by so to mala rada za sebou, ale viem, že to najťažšie ešte len príde 😅 😅 Pribrala som 8 kg a strašne mi chutí sladké.

shellinka27
28. okt 2015

ja som v 36 týzdni, v domacnosti robim vsetko, varim, kazdy den vysavam cely byt lebo mame psika, peciem, umyvam dlazku a naviac mam jeden a pol rocnu dcerku s ktorou chodim kazdy den vonku doobeda na dve hodiny a aj poobede na dve hodiny, je strašne živa a preto mi neda oddychnuť ani na minutu. mna boli uplne vsetko a najviac chrbat, vecer si nedokazem ani sadnut ani lahnut kvôli bolestim a v noci trpim strasnou nespavostou, mam hemoroidy, nekonečné infekcie zospodu, opuchnuté nohy, raz trpím nechutenstvom, dokonca aj vraciam, inokedy obžerstvom, skratka des... ... pri prvej dcerke som si hovorila booože tehotenstvo je také strašné že si neviem predstaviť aké to bude ked budem už jedno dieťa mať a druhé budem čakať, no ked musiš tak musiš, proste nikto za mna nič nespravi, ani len nakup a často krat mam slzy na krajičku lebo už nevladzem, ale stojí to zato. drobček nam to potom vrati...

ematko29
28. okt 2015

Ja som v 32tt skoncila v nemocke,lebo som spadla dima na rovnej zemi.vsetko ma bolelo cela panva a bola som hrizne nemotorna a to som ani brusko nemala nejak extra velke.V33+2sa mi narodila dcerka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre