Aktívny pohyb bábätka dva dni pred pôrodom

lusinda13
19. feb 2017

Ahojte...chce la by som sa opytat na vasu skusenost .mam 2 dni pred terminom porodu a maly sa tak aktivne hybe ze mam pocit ze mi vyskoci z brucha..

zuzu15
19. feb 2017

😅 uz je mu pritesno 🙂
Ale pokial nemáš žiadne bolesti, tak by som sa nestrachovala.

lusinda13
autor
19. feb 2017

Nie nemam iba akurat tak uz aj tie kopance bolia 😄 silak to je nejaky

zuzu15
19. feb 2017

Výstražné je skor, ak sa uz prestane aktívne hýbať. Ja nie som asi dobrý poradca, aj keď som po dvoch pôrodoch, ale obidvoch som mala 2 týždne pred termínom. No najhoršie sme mali noci. Keď som si ľahla nabok, tak mi išli bok vykopnúť 😀

lusinda13
autor
19. feb 2017

Tento drobec hlavne zacina od tej 8 do 10 vecer ale to vazne je horor .a ako kopcuje tym padom sa akoby odraza hlavickou do mechúra 😄😮dakujem za mensie povzbudenie. .bude sa mi lepsie spat. ...

zuzu15
19. feb 2017

Som rada. Určite budeš velmi dobre vedieť, keď bude treba ísť. A potom uz stále budeš akoby osvietena 😇 presne vtedy, keď bude treba. Párkrát sa mi stalo, ze som sa v noci zobudila. Z ničoho nic. Proste som sa zobudila a išla pozrieť na syna. A nikdy to nebolo pre nic. Raz sa mi syn cely pozvracal a dusil sa a druhý raz zaspal manželovi na hrudi a zaspal aj manžel. Keď som vošla do izby, našla som syna na pol ceste na zem. Pol tela ( hlavičkou dole) visel z gauča.

lusinda13
autor
19. feb 2017

No potom sa budem zas bat inych veci. 😱 ale aspon ho budem vidiet a vediez ze je v poriadku a takto sa bojim všetkého. Vratane porodu 😱😮
Tak ty si taka predvidava maminka vzdy na pomoci ;) tak to ma byt

zuzu15
19. feb 2017

Ničoho sa netreba báť. Strach z pôrodu je úplne na mieste. Musí byt. Nevieš co Ta čaká. No nesmieš to prehánať. Nevyhnutne musíš byt pozitívne naladená. Musíš. Pre dobro drobca. Uz 9 mesiacov žije s Tvojimi pocitmi. Pri každej Tvojej emocii ju cíti tak isto ako Ty. A aj jeho čaká obrovský stres, väčší ako Teba. On este ničomu nerozumie, prevráti sa mu svet hore nohami. A uz jedine Ty ho môžeš upokojiť. A to tým, ze budeš myslieť pozitívne a upokojiť ho, ze je vsetko v najlepšom poriadku. Kľudne aj nahlas. Ja som sa prechádzala po nemocničnej chodbe a nahlas som sa mu prihovárala. Ty si s ním a to je najdôležitejšie. Treba mat rešpekt, nie chorobný strach. Držím vam palce. Spolu to vsetko úžasne zvládnete.

lusinda13
autor
19. feb 2017

Taketo slova by sa mi hodili pocuvat alebo citat kazdy den ;) dakujem

zuzu15
19. feb 2017

Uz nie dlho. Ak chceš, napíšem Ti aj zajtra 🙂 ak to pomôže. Uz to máte za pár. A to čakanie stojí za to. je to láska na cely život

lusinda13
autor
19. feb 2017

Budem velmi rada ...;) no uvidime kedy sa vypyta na svet chrobak 😙

zuzu15
19. feb 2017

Tak keď uz máš pred termínom, tak uz vás nebudú hádam dlho trápiť. Zajtra sa Ti ozvem. Pár povzbudivých slov 🙂 a uz teraz budem aj zvedavá. No a po pôrode na tieto srandy na MK nebudeš mat čas ani chuť. Potom sa uz nic nedozviem 🙂

lusinda13
autor
19. feb 2017

Ale co by nie ....ja si vzdy najdem caas ma vsetko 🙂 tak teda zajtra ja sa idem snazit nejak zaspat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre