Bábätko v brušku stále kope

miskacharly
2. dec 2014

Asi blba otázka,ale je normálne,ked mala stále kope(v bruchu)?v noci,rano,cez den,večer.nikdy nespí?nemoze jej nieco prekazat?...malo miesta,nieco ju nemoze boliet?moze vôbec dieťa v bruchu citit bolesť?pri prvom,maly kopal väčšinou cez den a vecer a v noci spal.aj cez den niekoľkokrát spal,nekopal vkuse nonstop.niekedy som z toho uz aj nervozna,ze ma stale kope,obcas to aj boli uz. 🙂
Ďakujem vopred za normálne odpovede.

silaviat
2. dec 2014

skus sa ty ukludnit,,relax..pusti hudbu mysli na daco pekne,,,male citi to co ty .. mozno mu ani jedlo nechuti co jes.. daj si daco lahsie ..

erka2014
2. dec 2014

@miskacharly aj moja stale kope 🙂 a to môžem iba ležať, lebo som na PN, takže ja už väčši relax ani nemôžem mať...nemyslim si, že by to mohol byť nejaky problem, horšie by bolo keby nekopala 🙂

siska53
2. dec 2014

@miskacharly nejedavas moc sladkeho?
Doktorovi si to spominala?,alebo mu len cinkni,ze ci je to ok...

miskacharly
autor
2. dec 2014

@siska53 na sladke mam stale chut,aj si dam viac ako inokedy 😉 nespominala,zdala sa mi to byt trosku blba otazka ani som to nepovazovala za potrebne.a preco,nejak mu skodi sladke??

maslenka47
2. dec 2014

@miskacharly urcite to nie je blba otazka na doktora. Moze byt len hyperaktivna alebo aj, ako sama pises, moze citit nepohodu (napriklad nedostatocne prietoky) a preto sa stale snazi hladat lepsiu polohu. Za otazku nic nedas.

zdena12345
2. dec 2014

zevraj ak to zacne z nicoho nic tak moze ist o nedostatok kyslika a treba k lekarovi.
ak je to dlhodobe asi je to normalne. nas maly kopaval takmer cely den, niekedy len 4 hod denne som mala pokoj. a ostalo mu to🙂 teraz taha 5 mesiac a zivy je viac nez dost, spi max 12 hod denne aj to som asi prehnala a je v tom aj nocne krmenie

petulaptt
2. dec 2014

Moja bola v bruchu takto hyperaktivna kvoli cukru. Mala som tehu cukrovku a cukor som mala casto vysoky napriek inzulinu. Kopala ma vlastne non stop až do porodu

siska53
2. dec 2014

@miskacharly len vyvilava zvysenu aktivitu. Odporuca sa dat si sladke,ak mas pocit,ze sa babo dlho nehybe. Preto mi to napadlo. 🙂

kika2111
2. dec 2014

moj kope takmer neustale cele tehu,a ja som rada,lebo ho citim🙂 ale mam aj tehu cukrovku,tak to je mozno spojene.

petulaptt
2. dec 2014

@kika2111 aj ja som tak mala, tak asi to malo niečo spolocne s cukrovkou

sylviasz
12. dec 2014

ked som čakala tretie - dcérku, tiež ma stále kopala, bola som z toho hotová lebo som si myslela, že keď sa narodí bude stále hore plakať a málo spať, ale naopak v noci spala ako dudok a bola kludnučká. Teraz toto štvrté ma tiež každú chvíĺu kope, ale ja mám veľké brucho tak si myslím, že tam má asi veľa miesta tak možno aj preto. Už sa s tým netrápim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre