Bolesť bradaviek a prsníkov v 37tt - mali ste to podobne?

12. mar 2020

Ahojte, posledny tyzden ma zacali boliet dost prsia, ani dotknúť sa ich nemôžem.... Boleli ma na zaciatku tehotenstva, potom dlho nie a zasa ma zacali teraz, mate taku skúsenosť? Ze vas takto ku koncu az zacali bolieť? Ďakujem za skúsenosti

zuzap33
12. mar 2020

Hormony co chces. Neunika ti este mlieko? Ja som sa od siedmeho mesiaca zobudzala s flakami na tricku

autor
12. mar 2020

@zuzap33 praveze mlieko mi nejde, len ma teda zacali tak boliet a asi sa aj zvacsili, lebo mi za tyzden vznikli nejake nove strie

zuzap33
12. mar 2020

Este vydrz o chvilu vyjde babo a zacnes kojit. Nezabudni si do porodnice zobrat kopu tamponov do podprdy a kvalitnu odsavacku

autor
12. mar 2020

@zuzap33 aka je dobra podla teba? Vela ludi preferuje tu aventku, je naozaj taka dobra?

zuzap33
12. mar 2020

Ja som ju tiez mala. Je fakt dobra.

autor
12. mar 2020

@zuzap33 tak pojdem asi po nej aj ja.... Su aj take balicky, kde su k nej aj tie nadobky

zuzap33
12. mar 2020

Mali sme aj flasku avent. Moj maly z inej nikdy nechcel pit len z tej. Nahradne cumle, som kupovala z dm.

autor
12. mar 2020

@zuzap33 ano avent flasky mam uz kupene aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre