Bolesť krížov v 37 týždni. Sú to pôrodné bolesti?

jojuss
25. jan 2012

Dnes od 15:00 ma bolia strašne kríže ,neviem pri malom som to nemala som len 37 TT +3 ,no bojím sa dá sa to vidržať malé sa mrví dosť ,sledujem to ,len či to je len predpôrdné falošné bolesti?

anieli_1
25. jan 2012

daj si teplu sprchu a ked to prejde su to len poslickovia a ked neprejde rataj si intervali....a neboj aj moj sa narodil v 37tt to je v pohode uz len sa dietatko dlhsie zohrieva 😉 keby nieco ip

tea333
25. jan 2012

To sinuz v 38 tt, takze v termine.ak by boli bolesti pravidelne, s odstupmi 15-20 min, pravdepodobne to mozu byt kontrakcie. Do porodnice staci vyrazit, ked budu kazdych 10 min

lucka1987
25. jan 2012

no asi to uz kazdym dnom dojde.. mna boleli par dni pred porodom tak riadne

majka4309
1. feb 2012

ja som tiez v 37tt dnes sombola na poradni a doktorka povedala ze som otvorena na prst a vraj citila hlavicku babetka prstom pri vysetreni a ze mi uzodchadza hlienova zatka.poobede ma zacali dost pobolievat krize ale inak sa citim dobre azna tie krize tak neviem moze to b yt priznak zaciatku porodu????

mata_murkova
1. feb 2012

mozno ti babatko len niekde tlaci a tiez mozno ze sa pomalicky porod rozbieha. neboj sa 38tyzden je uz ok. skus sa sledovat ak by sa bolesti stupnovali tak si odsleduj v akych intervaloch sa vracaju. ja som isla do porodnice ked som mala tak 5 minutove intervaly. drzim palceky 🙂

mirka00
1. feb 2012

možu ja som rodila v 38.držím palce🙂

anjelicek26
1. feb 2012

Maly sa narodil 37tt+2... nepodcen tie bolesti, radsej raz zbytocne do porodnice ako neskoro... ja som hodinu rozdychavala v sprche, ze to ono nebude, 40 minut nam trvalo odpratat malu k susedom a vyjst z domu, v aute kontrakcie kazdu minutu a pol hodinu od prijazdu do porodnice uz bol maly na svete...

Druhe sa rodia rychlejsie... drz sa. maly bol krpec, 2550g/45cm, ale super vsetko dobehol.. druhy den sme uz boli z porodnice doma.

gazovicka
2. feb 2012

mna boleli tiez krize, myslela som si, ze idem rodit, nakoniec som prenasala 7 dni... 🙂 takze mozu to byt poslickovia, aj nemusia... sleduj intervaly, ako hovoria baby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre