Bolesť po sexe v 36tt

lubikus
2. sep 2019

Ahojte baby, po sexe pocitujem bolesť dosť výraznú bolesť z dola,po čase prejde..som v 36 tt. no vystreluje mi to do krízou momentne ako kontrakcie juuu, porod ešte nechcem.... ma niekto tiež s tým problém ako ja?..

veronikaszabova
2. sep 2019

@lubikus urobi sa do teba?

pininka1
2. sep 2019

Áno v treťom tehu má zo spodu už bolelo všetko preto sme ku koncu ani nesexovali, predtým som to nemala. Asi dieťatko už leží dosť nízko a tlačí na všetkom preto to cítiš už ako bolesť.

lubikus
autor
2. sep 2019

@veronikaszabova áno myslíš že je to tým?

lubikus
autor
2. sep 2019

@pininka1 no aj ja čakám 3 bábo,tiež ma to nebaví už keďže idem cez bolesť,no len čo neurobíš pre muža... ach

maskotka812
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
2. sep 2019

@lubikus ejakulat obsahuje prostaglandíny - latky,ktore mozu sposobovat tvorbu stahov maternice a teda mozu vyvolat porod. Ale pokial je tehotenstvo zdravé, krcok uzavrety, tak by sex problem byt nemal...
Radsej si sex odpustite, ked sa po nom necitis OK. Neboj, uz to mas za par.
Drzim palce!

lubikus
autor
2. sep 2019

@veronikaszabova no vidíš nad tým som sa nejako nezamyslela, zajtra idem do poradne akurat tak to preberiem s doktorom,ďakujem za odp. 🙂

pininka1
2. sep 2019

@lubikus do mňa sa ani muž neurobil a aj tak to bolelo, našťastie bol značne vnímavý a nemal problém vydržať. Keď tak ruky som mala v pohode.

korunka1
2. sep 2019

@lubikus len tak , zo zvedavosti....vážiš si samú seba?
Mám dosť..."tiež ma to nebaví už keďže idem cez bolesť,no len čo neurobíš pre muža... ach"

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
2. sep 2019

@korunka1 mozno si len vazi muza a chce mu urobit radosť lebo ho ma rada. to vas nenapadlo? ze my zeny sme obetave a robime vsetko pre milovane deti a niektore aj pre manzelov, ktorym tehotenske hormony nevymyl mozog. asi to nebude az take hrozne a ked aj bolo tak to nezopakuju aj bez vasich rad 🙂
@taskataska

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
2. sep 2019

@taskataska ale v takomto pripade suhlasim, no nepripada mi, ze by nechcela tak ako to opisujes, pripada mi, ze to nie je to co pred tehotenstvom, ale da sa to zniest tak vydrzim, len aby mal prazdne gule a neusiel :D mna nadupanu hormonmi najviac desilo, ze mi ujde muz za druhou, aj ked vobec nie je ten typ. :D

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lula313
2. sep 2019

No mne z toho výroku tiež nadvihlo obočie. Však si môže vyhonit aj sám a neist cez mŕtvoly🤦🏽‍♀️. Môj muž sa práveže bal o dieťa, mne byvalo posledné mesiace hrozne zle, obskakoval má tu miesto toho, aby ešte niečo po mne chcel a mna ani len nenapadlo, že by si siel vrznut inde, keďže musel všetko zabezpečovať od nosenia mi jedla, cez domáce prace až po psa..

montemotherone
3. sep 2019

@lubikus " čo neurobíš pre muža"? A čo urobí muž pre svoju ženu a dieťa? 😉

fialka1318
3. sep 2019

Urobit muza sa da aj inymi sposobmi ako sexom 🙂 ak ti nerobi dobre milovanie neublizuj si 🙂 vidim ze mas rada muza a chces ho uspokojit ale ved su aj ine sposoby ako to dosiahnut 🙂 bolestive milovanie by mi teda prijemne nebolo ☹

lubikus
autor
3. sep 2019

Ale žienky zase mam rozum v hlavičke a niesom až taka blbá žeby som išla stále cez bolesť,ale môj manžel nieje každý deň doma pracuje na turnusy takže ked pride po napr. 5 týždňoch domov tak očakáva niečo od svojej žienky,iste už som v takom štádiu že odmietam nebudem azda trpieť za každým bolesťou :D

uhgara
3. sep 2019

Nemyslem si, ze by to mohlo byt tym, ze sa do teba urobi. Skor by ste si mali dat bud pauzu alebo nahodit taky jemnejsi mod. Aby si nepocitovala z toho ziadnu bolest, bo inak to nejak nema zmysel

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubikus
autor
3. sep 2019

@taskataska juuu vážne,no už som si povedala že mu nedám do porodu aj keby čo bolo 😀 vydrží-m

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre