Bolesť v bedrách v 2. tehotenstve.

miroslava85aa
5. okt 2019

Ahojte zienky chcem sa opýtať som 2 krat tehu teraz 30.t ale nikdy predtym ma nebolelo prave bedro a takmer cela prava noha pomoze len ked lezim ale pri 3 rocnom sa velmi neda 😀 ja len ci ste to niektorá mala a kedy to cca prejde dufam ze nie az po poride do Vianoc je este ďaleko 🤔

katarinka89
5. okt 2019

@miroslava85aa Mňa to začalo bolieť už v 27 tt, a neprestalo to dodnes 36+2 mám problém sa postaviť, poloha na chrbte je des, na bok je to trochu lepšie. Ja dúfam že po pôrode to prejde a že tým že ma to tak boli nebude komplikovaný pôrod

limetka69
5. okt 2019

aj mna to bolelo, ale strasne, doslova som citila ako sa mi roztahuje panva a pripravuje na porod, a nakoniec zbytocne, sekcia :D

lindusss2016
5. okt 2019

No bohuzial po porode a aj to nie hned, takze pevne nervy, mna to bolelo uz od 20.tt

miroslava85aa
autor
5. okt 2019

@lindusss2016 oj ďakujem

miroslava85aa
autor
5. okt 2019

@limetka69 dakujem takže lrn čakať

lindusss2016
5. okt 2019

@miroslava85aa pri druhom tehotenstve mi pomahala joga , tak ak mas moznost, skus tehotrnsku, ale len lekcie s lektorom, necvic doma sama, aby si si neublizila

guma6
5. okt 2019

Ja uz som rok a pol po porode a este stale ma obcas boli, ja ani neviem co, asi klb. Ale nie je to take hrozne ako pocas tehotenstva, to som niekedy vecer ani na wc nevedela ist sama. Uz som rozmyslala, ze pojdem k dr, ze co za tym je

miroslava85aa
autor
6. okt 2019

@lindusss2016 dakujem no chcela by som ale moj 3 ročný tak sa velmi neda ale neva vydrzim a pomaha trosku fit lopta 😉

miroslava85aa
autor
6. okt 2019

@katarinka89 oj drzim prsty tak nam napíš ako to dopadlo

miroslava85aa
autor
6. okt 2019

@guma6 ešte stale tak to radšej aj chod drzim prsty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre