Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť v bruchu 36+2tt

patka1301
27. apr 2019

Ahojte mamičky chcem sa opýtať som 36+2 a malý sa mi tlačí v bruchu stále vľavo... je to dosť nepríjemné. Zažili ste to niektorá?

kukulienka83
27. apr 2019

Áno... ono ku kuncu je už tých nepohodlných stavov viac ako tých pohodlných.... juž len vydržať

patka1301
autor
27. apr 2019

@kukulienka83 no posledný týždeň je to hrozné... stále sa vytláča na tú ľavú stranu... nehovorím že pri dlhšej chôdzi v oblasti rozkroku cítim tiež bolesť ale keď som povedala o tom dr. Tak že to je v poriadku. A to mám dvoch synov neposednych doma čiže oddychový režim veľmi nehrozí

lolinko
29. apr 2019

@patka1301
Ahoj
Viem presne o com hovoris...Ja som v 38tt a krpatu mam na pravej strane. Prechadzky mi nevadia, iba ked su dlhsie taktiez citim tlaky, pichanie v rozkroku. No ked si sadnem, tak to prestane akurat sa krpata zobudi a natahuje sa a prevracia, ale iba na tej pravej strane 😂
A neviem co odpocinok, mam doma dvoch synov ...jedneho pubertaka (co ma vytaca 😂 z jeho pubertalnych poznamok) a druheho 6rocneho ktory neobsedi a zvedavy je navsetko. Tak sa tesim akurat na spanok vecer ale aj ten uz bohvie aky nieje...na chrbte spat neviem, tak sa prevraciam z boku na bok a vela krat to vzdam a idem na gauc do obyvacky, kde si zapnem telku a zaspim teda zadriemam v polosede..
Nic ine neostava iba vydrzat 😐

kukulienka83
29. apr 2019

No žienky, už len to ze to postupujete po 3x, mate môj obdiv. Ja mam 2 a stačí, ani to tehu už nikdy viac, presne pre tieto posledné týždne. Prajem vám nech vám to už rýchlo a bezbolestne prebehne do šťastného konca

patka1301
autor
29. apr 2019

@lolinko áno presne ani ja ten spánok nemám bih vie aký ... tiež z boka na bok sa pretacam. Synov mám 3 a 6 ročných. Cez deň síce cítim pohyby ale dá sa to zvládnuť ale akonáhle príde večer tak sa vytlačí na ľavej strane.

patka1301
autor
29. apr 2019

@kukulienka83 ten tretíkrát to bola úplná náhoda (s novým partnerom) keďže otec mojich dvoch synov pred troma rokmi zdrhol za inou ale lepšie nám je bez neho 🙂 chlapci partnera milujú a volajú ho tatino 🙂 do termínu len 24dní tak som zvedava kedy to príde ale začínam mať čoraz väčší strach

Tu začni písať odpoveď...

Odošli