Bolesť v podbrušku pri ľahkej námahe

mirkatrencin
2. júl 2013

Ahojte, chem sa spýtať či ste mala podobný problém ako ja a čo s tým, bo nechcem ísť ležať už do nemocnice...Neskutočne ma bolí v podbrušku, skorej by som povedala, že ma bolí kŕčok, alebo tam niekde v strede dole. Viem, že sa mi skracuje, ale toto. Včera sme začali maľovať spálňu, aby sme ju stihli zariadiť, v podstate som okrem umytia dlážky a varenia obedu nič nerobila, je pravda, že som moc neležala. A v pravej strane bolesť ako keď "pichá" v boku pri behaní, až som sa rozplakala, lebo som sa nemohla pohnúť. Asi po trištvrte hodine to konečne prešlo. Len tá bolesť v podbrušku, keď ležím, tak je to ok, ale keď sa idem pohnúť že postaviť, tak to aj na 3 krát, bo ma to strašne bolí. Mala ste aj vy niektorá také problémy ?? Som v 33t.

xlucia
2. júl 2013

@mirkatrencin mala. to pichanie bolo ak sa babo vzpriecilo a tlacilo hlavickou do boku. bolestive ale nijak nebezpecne. varit a umyvat dlazku je dost namahave a ty to nemas robit ked vies ze sa ti skracuje krcok, takto urychlujes zostup dietata do porodnych ciest
koledujes si o predcasny porod

mirkatrencin
autor
2. júl 2013

No asi si koledujem...alevteraz ked lezim s vylozenymi nohami a s vankusom pod zadkom tak sa da...len nechapem co ma ta moze boliet :( asi sa fakt tlaci nizsie a nizsie

zuzanna1512
2. júl 2013

Ja mám toto isté, Dr mi nariadil kludový režim, magnezium a žiadny stres, ale je to na nervy, lebo takto fungujem už tretí mesiac a termín mám až koncom septembra 😒

samantha185
2. júl 2013

ja mam to iste, kludovy rezim, magnezium , uz som doma druhy mesiac a to mam termin 10. septembra... je to na nervy..

enisska
4. júl 2013

baby ja to mam uz dobre dva mesiace a termin mam az 2 oktobra.takze cele leto este.tiez mam mat klud a magnezium.len ja vela toho kldu nemam pretoze mam dvojrocnu dceru a ta je dobry vymyselnik.tak drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre