Bolesť v podbrušku v 31. týždni tehotenstva
ahojte mam za sebou dva a teraz som v 31tt a pcitujem niekedy pichanie a niekedy bolest v podbrusku je to normalne ked mam za sebou sekcie poslednu som mala pred tri a pol rokom
ahojte mam za sebou dva a teraz som v 31tt a pcitujem niekedy pichanie a niekedy bolest v podbrusku je to normalne ked mam za sebou sekcie poslednu som mala pred tri a pol rokom
ahoj, ja som v 17 tt a v podbrusku ma bolieva ako pri kramoch a tiez mavam aj pichanie. Dnes som bola u doktora a ze tie bolesti v podbrusku nie je bohvie co - ze to by nemalo byvat, tak mi predpisal magnezium tabletky, ze by to malo prejst