Bolesti pošvy a konečníka v 30 týždni.

11mata22
4. okt 2019

Ahojte, prosím vás mal niekto problém s bolesťou pošvy a konečníka. Som prvorodička v 30 týždni a začalo má to bolieť a najviac keď sa dotknem... pri umývaní alebo na wc Nemôžem náhodou skôr rodiť ? Na poradňu mám ísť až za 2 týždne a neviem či doktora otravovať alebo počkať 😔 ďakujem moc

vinejka6
4. okt 2019

Doktora otravovať? No v prvom rade si treba uvedomiť, že ide o tvoje dieťatko a o teba a v druhom rade to je ich práca, prijať pacientku a vyriešiť jej problém a obzvlášť, keď je žena tehotná. Ak sa ti hocičo nepozdáva, máš bolesti, je ti ťažko tak načo čakať? Treba ísť k svojmu gyn alebo na pohotovosť. Radšej sto x zbytočne ako raz a neskoro. Rodiť môžeš kedykoľvek, čo ale neznamená, že keď máš tie bolesti tak ze rodis. Treba ísť k Dr. Nech ťa pozrie a budeš vedieť čo sa deje.

saskia_98
4. okt 2019

@11mata22 ja som mala take tlaky a bolesti ked som uz sla rodit. Cize na tvojom mieste padam na pohotovost alebo k svojmu dr. A reci ze ho otravujes ? Ved od toho ten doktor je .. Ake je to prosim ta otravovanie ?

martinals
4. okt 2019

Radšej by som išla k dr alebo na pohotovosť.Radsej ísť "zbytočne" a vedieť že je všetko ok

11mata22
autor
4. okt 2019

Máte pravdu 😔 ale ďakujem za úprimnosť

11mata22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeliz59
4. okt 2019

Aj ja sa prikláňam buď pohotovosť alebo ráno k dr
Ja som chodila furt na pohotovosť keď sa mi niečo nezdalo ako prvorodička som nevedela čo ako furt som išla nech si každý vravel čo chcel radšej ísť ako potom plakať ja si zdravotku platím mám na to nárok takisto aj ty lekári žijú z nás je to ich práca povinnosť my ich živíme tak prečo nevyužiť lekársku starostlivosť keď na ňu máš nárok

nikiki29
4. okt 2019

@11mata22 dúfam, že si išla na pohotovosť ak bolesť neprešla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre