Bolesti tam dole

milka1533
10. jan 2019

Ahojte baby som v 32.tyzdni tehotenstva.. A neskutočne mam bolesti tam dole.. Ako keby som mala svalovku.. Neviete od čoho to je??... Doktorka mi hovorila ze je to od chrbtice.. Ale žeby až také bolesti by som mala.. Keď ležím necítim to nejako.. Len keď sa postavím a chodím pokedy to nerozhybem ďakujem za rady 🙂

pininka
10. jan 2019

@milka1533 nechcem ťa strašiť ale bude to aj horšie, ja som myslela že sa zbláznim. Bolo to z toho tlaku dieťaťa na panvu

zildo
10. jan 2019

@milka1533 myslíš akoby vnútorna strana stehien? Akú máš postavu,lebo mne dr.povedala,že u štíhlejšich žien je to intenzívnejšia bolest

milka1533
autor
10. jan 2019

@pininka ja si myslím ze to už horšie ako teraz nemôže byť.. Chodím čisto ako keby som mala plne gate s bolesťami :D

milka1533
autor
10. jan 2019

@zildo aj stehna aj v pošve.. Proste to tak definovať nwm :D... No takú plnsiu postavu 🙂

bobricek1979
10. jan 2019

@milka1533 mám to aj ja hruza kríže panva dokonca aj medzi nohami je to masaker taktiež dom v, 32tt a myslím že to určite lepšie nebude

zildo
10. jan 2019

@milka1533 bábätko je už asi nízko,tak ťa tlačí..ja som tiež mala také bolest,ani chodiť sa nedalo poriadne...len lahni, podloz si nohy vyššie než máš hlavu a odpocivaj

milka1533
autor
10. jan 2019

@bobricek1979 no tak to hej mne tlači aj na prsia sem tam hádam sa to upokojí po čase 🙂

milka1533
autor
10. jan 2019

@zildo ale ze až tak ved poriadne už chodiť nemôžem pokedy to nerozhybem.. No práveže oddychujem zato dosť vôbec sa nenamaham cez deň tak sa aj čudujem ze mi to neprestáva :(. 🙂

bobricek1979
10. jan 2019

@milka1533 nemáš tehotenský vankúš? Je to fajn vec

milka1533
autor
10. jan 2019

@bobricek1979 ee vôbec :D... Ale akurát som dnes na internete na neho pozerala :D

lenka2813
10. jan 2019

ja som akurát v 34 týždni a tiež mám presne tieto bolesti 😒 úplne jak keby som mala svalovicu tam dole 😅 dnes som mala problém prejsť aj kúsok do obchodu, hrúza

bobricek1979
10. jan 2019

@milka1533 mne veľmi pomáha

deni_dahlia
27. jan 2019

Ja som v 29tt, skoro cele tehu lezim a aj tak ma to vsetko boli, akoby som na bicykli jazdila cely den plus robila spagat (na trieslach to citit) :D teraz uz citim, ze je to akoby z tlaku zhora, cize od babatka

sofka9
6. máj 2019

Mam presne to iste, ledva chodím. Brucho mi zatiaľ vôbec netvrdne len ta bolesť je už neznesiteľná 😣 neboli to len keď sedím. A vôbec keď je takáto bolesť ,, tam dole,, dalo sa vám normálne rodiť?? Pýtam sa preto, lebo ja idem rodiť prvý krt a fakt sa začínam bat co to tam bude keď teraz ledva prežívam...

milka1533
autor
7. máj 2019

@sofka9 áno normálne som porodila ku koncu tehu som už tie bolesti ani necítila :D

deni_dahlia
7. máj 2019

@sofka9 ja som mala tak bolestive kontrakcie (vyvolavany porod), ze aj keby som mala nohu zlomenu, tak ju necitim, lebo kontrakcie vsetko prehlusia a nemas cas a priestor mysliet na nic ine 🙂 a mozno ta zrovna v ten den nebude uz nic boliet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre