Bublinkovanie v brušku

kwjetok
18. dec 2014

ahojte. trošku taká milá téma 🙂
pociťujete niekedy také bublinkovanie v bruchu? teraz som v 31tt a asi už dva tyzdne citim take bublinkovanie 🙂 zevraj je to pukanie a grganie babatka 😀 co si myslite vy? 🙂 🙂 🙂

siska53
18. dec 2014

@kwjetok to je stikutka, obe deti stikutali,je to take jemnucke a casto sa opakujuce. Sranda bola,ked uz boli dole hlavickou. 🙂
Jaaj aj mi take veci chybaju.🙂 zvlastne,ze sa hybe brucho,jemne natriasa..a ja to neviem ovplyvnit..

julia92
20. dec 2014

Moja mala stikuta. (podotykam stikuta aj prave teraz :D ). Akokeby uplne jemnucke kopanceky, ale v podstate to citim iba ked sa velmi sustredim. Skor to citit, ked prilozim ruku. 🙂

kwjetok
autor
22. dec 2014

@siska53 ono to nie je stikutanie, stikuta inak. Je to takechvilkove bublínlovanie. Zabublinkuje a koniec 🙂 . @julia92 presne toto je stikutka, tak ako to popisujete😉 a zažili ste tie bublinky?

julia92
24. dec 2014

@kwjetok Nuž tak potom bublinkovanie som nezažila zatiaľ. Ale myslím, že to pokojne môže byť to pukanie a grganie, ako ste písali. Musí to byť sranda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre