Dnes cítim pohyby menej ako som cítila včera

denula84
14. feb 2013

ahojte, chcela by som vediet, ze ak citim pohyby menej, ako vcera, je to v poriadku? vcera som sa rychle otocila na posteli, kricala a kopala od srandy, lebo moj manzel si ulavil a bola to strasna vona 😀. je to mozno trapna otazka, ale dneska vela nekope, ci som jej nesposobila sok ☹. dakujem pekne.

xlucia
14. feb 2013

@denula84 😀 😀 😀 ziadny sok, dnes ma babo proste veget

cerez
14. feb 2013

@denula84 S tým prdom si ma pobavila. 😀 Jasne, to je v pohode. Sú dni, keď je miminko aktívnejšie, inokedy kľudnejšie. Buď pokojná.

denula84
autor
14. feb 2013

ked ja si strasne namyslam, lebo sa bojim, bude to nase prve babenko 🙂. ja si tiez myslim ze to je ok, ale tak radsej sa opytam skusenejsich 🙂. tak pekny vecer 🙂.

awalancha3
14. feb 2013

.......ked sa ti za 12 hodin ani raz nepohne, potom zbystri pozornost, ak sa hybe, "ale menej" je to v poridku, nie je kazdy den pre malickú (maličkeho) rovnaky....

marmete
14. feb 2013

@denula84 Bábo si dnes dalo "šlofíka" 😉 neboj, môj malý v bruchu prežil iné šoky a je vysmiaty od ucha k uchu... 😀 Neber to tak, chápem, že prvé je vždy iné, ale treba brať všetko s mierou a hlavne pozitívne 🙂

boga28
14. feb 2013

@denula84 ahoj aj ja to tak mám. niektorý deň je malé akčné a niektorý deň sa mrví menej ale zato v noci kope o sto tristo. ja mám tiež strach ked sa dlhšie nepohne ale vysvetlili mi že je to normálne. držím palce

hruska82
14. feb 2013

@denula84 My sme taky strach prezivali pred dvoma tyzdnami. Nas malicky ma uz svoj rezim....presne viem, ktore hodiny bude kopat a ktore prespi...(teda vacsinou) 🙂 . Pred dvoma tyzdnami som celu sobotu upratovala, pripravovala hniezdecko 😎 proste som sa nezastavila. Chudak maly...kopal cely den (mozno chcel naznacit, ze mami ja som tiez unaveny 🙂 ). Druhy den bol strasne lenivy....ledva som ho citila...ani cokoladka mu nezdvihla naladicku, ani to, ze som si lahla na chrbat....som tiez panikarila. Som si poobede pospala take dve hodky a ked som vstala, napapala sa a maly ozil 🙂 Potreboval asi dospat 😀
V kazdom pripade sleduj pohyby...ak by si necitila ziadne pohyby, tak urcite zajdi na pohotovost ...
Myslim si ale, ze babatka tiez maju svoje dni ked jednoducho chcu len oddychovat 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre