Hľadám prvorodičky 2020 v okolí Čadce

janulla77
8. dec 2019

Ahojte nastávajúce mamičky je tu niekto okolí Čadce ktorá má termín začiatkom januára poprípade koniec decembra 😊 žeby sme sa trošku podporili a zahnali začínajúci stres 😊🙂..

adeladulova
8. dec 2019

Ahoj, my sme oktobrovi tohto roku, a tvoj stres chápem 😊 ze praskne plodoba voda niekde v tescu pri pokladni, ze nebude manzel akurat doma a nebude ta mat kto zaviest do nemocky, ze porod bude boliet, alebo sa nieco skomplikuje 😊 poviem ti, mne zacali jemne kontrakcie o 4tej v noci, den po termine, a miesto stresu som pocitila obrovsku úľavu. Ze to prave chcem, aby sa mi moj syn narodil a vsetko =od pravidelnych kontr., cez prijem v nemocke, cez porodne asistentky, ktore su fakt mile, som isla ako "po schodoch" za nim 😊
Všetko dobre dopadne, zazijes tu najväčšiu lasku na svete ❤ držím palce

michaela771
8. dec 2019

Ja mám začiatkom februára som zo Žiliny ale kľudne napíš ak chceš 🙂

sapa20
8. dec 2019

Ahoj
Keď v svojom profile zadáš predpokladaný dátum pôrodu automaticky ta hodí do verejnej skupiny terminoviek. Tam môžeš nájsť spriaznené duše a rady, pocity budúcich mám.

janulla77
autor
8. dec 2019

@adeladulova presne ale že presne si moju obavu napísala... Od A po Z 🤣 .... Termín mám 1.1 no som už otvorená na špičku prsta to že nieje nič ešte som 37tt som teraz začala no tiež sa bojím že sa to môže spustiť..Muž robí na tyzdnovkach a bojím sa že ma to aj skôr chytí že nebude doma a že kým sa dovolam niekomu že nevidrzim 🤦... Bolesti sa bojím ako hrom či to udycham či budem vedieť tlačiť a hlavne či natrafíme na dobrých dr. A sestričky..

adeladulova
9. dec 2019

@janulla77 aj moj chodil na tyzdnovky, a neuveris, chytilo ma to v stredu a zahadne mal vtedy voľno. No mala som kamarata na telefone nasho suseda kamarata 😊 ale nemusis mat obavy.. od tej 4tej som do 8mej len tukala na mobil kontr. kazdych cca 7minut, dalo sa to krasne zvladnut, naranajkovala som sa, pozvesala pradlo, pokecala s muzom, v klude som si dala sprchu, dobalila kufor, a do nemocky som prisla na 5otvorena okolo 11tej 😊 keby nebolo mojej vystresovanej svokry s ktorou vuvam, isla by som tam az o tri hodiny na to 😅 tym chcem povedať, ze je dost casu aby si sa tam dostala a v klude. A ano, dychanie, to je kapitola sama o sebe. NAOZAJ dychaj pomaly, nadych a pomaly vydych. Ked som si myslela ze rychlejsim nadychom si pomozem, nepomohla som si, bolelo to jak čert, ale ked som fakt isla ako nas to nosom naucili, tak to bol kurnik rozdiel 😊 a tlacenie? Všetky baby svoje deti vytlacili na dve kontrakcie 😅😅 no u mna ich bolo trosku viac, ale poviem ti, telo vie co ma robiť, ked budes pocuvat doktora, tak všetko pojde hladko 😊
Poradim, zober si so sebou vankúš ktory mas rada 🤗 ja som mala pod hlavou plysovu mrkvu z IKEA a aj som s nou rodila 😀 citila som sa ako doma 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre