Hlien v 32. týždni

dinussik
29. jan 2016

Ahojte som v 32tt a dnes rano ked som bola na wc som mala na toaletnom papieri taky zlty tahavy hliena bolo ho celkom dost... vcera som nemala pohl.styk a zijem v UK kde nevysetruju zo spodu... mam aj bolesti ako pri menstruacii ale nic hrozne.... moze to byt uz hlienova zatka?? Trochu sa bojim kedze tu mi krcok nikto nevysetri a je to akosi skoro

limetka69
29. jan 2016

Pravdepodobne to bude len vytok. Daj si do googlu mucus plug a obrazky. 🙂
@dinussik

dinussik
autor
29. jan 2016

@limetka69 podla tych obrazkov to vyzera ako hlienova zatka tak teraz neviem.... nejake extra bolesti nemam ako panva a klby bedrove ma bolia par tyzdnov akurat ma boli brucho od kedy som vstala ale nieje to nejaka hrozna bolest... citala som po netr ze zatka moze odchadzat aj niekolko tyzdnov tak dufam ze to bude v poriadku :/

piacere
29. jan 2016

To bude hlienová zátka (s najväčšou pravdepodobnosťou). Ja som po týždni rodila. Poznám babu, kt. potiahla "bez zátky" 2 týždne. Šla by som do nemocnice, pretože niečo sa zrejme deje a je to naozaj skoro. Držím palce.

mamulka211
29. jan 2016

tak zacina porod, najskor zatka s miernymi bolestami, ktore sa stupnuju, urcite chod do nemocnice.

dinussik
autor
29. jan 2016

Lenze brucho mi netvrdne... uvidim ako sa budem dnes citit a zavolam porodnej sestre lebo tu musi clovek najprv volat aby ho niekde vzali

piacere
29. jan 2016

@dinussik ja osobne by som neriskovala, pretože ak sa tvoje telo pripravuje na pôrod potrebuješ min. injekcie na dozretie pľúc, resp. možno by vedeli pôrod zastaviť, ale musíš prísť včas. Mňa tiež brucho nebolelo, netvrdlo a vlastne bez akýchkoľvek bolestí som sa otvorila na 4cm ("smiali" sa mi v pôrodnici, že polovicu pôrodu mám za sebou ani o tom neviem.... ale ja som bola v 35tt).

dinussik
autor
29. jan 2016

@piacere asi radsej pre istotu urobit zo seba debila ako potom lutovat... dakujem za radu a dufam ze to bude ok

piacere
29. jan 2016

@dinussik určite... radšej 3x zbytočne ako raz neskoro. Naozaj... Držím všetky palce a verím, že to bude ok.

veruka
29. jan 2016

držím palce a určitě doporučuji neodkládat lékaře!!!♥

vydrnik
29. jan 2016

Ide o hlienovu zatku,ja na tvojom mieste by som zavolala,a akje dobra porod sestra urcite ti poradi,drzim palceky nech este babatko vydrzi v brusku

autumn11
29. jan 2016

určite radšej zavolaj tej sestre alebo choď na pohotovosť. Mne takto odchádzala hlienová zátka
v 32 týždni. Myslela som si, že je to len výtok a toť o tri dni v noci mi odtiekla plodová voda
a porodila som predčasne. Kontrakcie ani nič podobné som vôbec nemala. Našťastie všetko dopadlo
ok, ale teda stres riadny. Radšej sa nechaj vyšetriť. Držím palce.

pufa
3. mar 2016

@dinussik ahoj. ako pokracujete? bola si na vysetreni? mne sa nieco podobne stalo pred tyzdnom. ziadne bolesti nic, len zo mna vyslo viac takeho zltozeleneho hlienu. pri prvom synovi vyzerala hlienova zatka podobne, ale bola s primesou krvi. tu krv nebola. som zvedava ako sa to u teba vyvija, kedze vyzera, ze mas porod este len pred sebou 🙂

dinussik
autor
4. mar 2016

@pufa ahoj ja som volala len tej sestre midwife a povedala ze ak sa to nebude stupnovat a pokracovat tak sa nic nedeje... zhruba o tyzden sa mi stalo zas a ked som bola na kontrole pri midwife povedala ze to nevadi... (krcok tu vobec nekontroluju) no zlakla som sa kedze ma cca od 25tt boli velmi panva aby sa uz nahodou neotvaral kecok ale tak zjavne je to v poriadku pretoze babatko je este v brusku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre