Hnačka v 3. trimestry

victoria137
12. jún 2018

Ahojte som v 29. tyždni a uz vyse tyzdna ma trapi hnacka prv to bolo cely den a teraz len rano. Volala som DR. povedal ze mam zadietovat a ze to prejde plus Smetcu a cierne uhlie no zatial my to nepomaha. skusala som aj banany aj borovnice kompot no nič nepomaha rano zase to iste dookola ako by sa nic nezmenilo. poradte ci ste mali taketo problemy a co ste robili? ja som uz zufala. na internete nic nie je lebo tam sa pise o 1. trimestry ale v neskorsich nie,,. Dakujem

evalin88
12. jún 2018

Ja som mavala hnacky cele tehotenstvo, pomahala smecta, biela ryza podla doktorky za to mohli ovocne dzusy ktore mi chutili. Ine chute som nemala ale dzusu denne liter aj dva. Nemozes jest nieco co to sposobi ???

victoria137
autor
12. jún 2018

ach keby ja som vedela zjedla som jahody ta ma svrbelo cele telo my dal calciovu mast prestalo a zacali hnacky,,, ta ja uz neviem co mam jest,,

pininka
12. jún 2018

Nedavas si nahodou magnezium? Ja som hnackovala z neho.

triumka
12. jún 2018

Smectu mozes bez obav uzivat. Mna prehanalo zo zeleza napr.

luba41
12. jún 2018

daj si dietu, čierny čaj, minimum sacharidov, mliečne vylúč..probiotika užívaj , Hylak taktiež

ninusa7
12. jún 2018

@victoria137 no netrebalo jest jahody 😀 skus colu alebo skor kavu bez vsetkeho a po lyzickach

victoria137
autor
12. jún 2018

nie magnezium neberiem,,, a jahody som jedla domace aj pred troma tyzdnami a nic my z nich nebolo,,, takze neviem preco zrazu my bolo zle,,?

liliankaamirko
12. jún 2018

Daj variť 1 liter vody, do vriacej pridaj 4 polievkové lyžice ryže a nechaj variť na strednom plameni kým ti neostane ryža rozvarena a iba pol litra vody. Potom môžeš rozvarenu ryžu v tejto vode rozmixovat a pi ju po celý deň. Môžeš si ju prisolit alebo pocukrit. Taký ryžový odvar sa varí bábätkám keď hnackuju. Uvidíš že pomôže. Cim hustejsi odvar tým je to lepšie. Niekedy som varila tak dlho kým mi neostalo cca 25 dcl a to stiahlo do hodiny hnačku. Len bábätku ťažko toľko naliať. Dospelý vypije bez problemov

mata682
13. jún 2018

Ahoj. Mne ju sposobovalo zelezo. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre