• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hrdlo je skrátené, na 1,5 cm uzavreté. Čo to znamená?

12. marca 2014 
Mamičky, prosím, poraďte mi kto sa v tom vyzná, pretože som plná pochybnosti. Dnes som bola na poradni u gynekologa na vyšetrenie v 37 tt., povedal mi, že som kúsok otvorená a do lek. správy mi napísal : palp.hrdlo skrátené na 1,5 cm, uzavreté. Čo to prosím Vás, znamená? Som otvorená alebo nie? Ak sa v tom niektorá vyznáte, hrdlo skrátené na 1,5 cm je v pohode, či už pred pôrodom. Poriadne ma vystrašil. Ďakujem za odpovede
21. feb 2014 o 12:44  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Znamena to ze krcok ma uz len 1,5 cm dlzku, co v tomto tyzdni je uplne v poriadku.
21. feb 2014 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte si zatvorená, pomaly sa skracuje už hrdlo, ja keď som mala 1cm, ta si ma nechali v nemocke, myslím,ž e ale ty už to máš za pár. emoticon
21. feb 2014 o 12:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco si sa vystrasila si pred porodom otvorena niesi pise uzavrete a aj keby si bola otvorena ja som bola v prvom tehu otvorena v 7mes. na 2=3cm. a donosila som riadne porod bol na den terminu. hrdlo sa skracuje neskor otvara a prichadza porod. emoticon inak na to si na poradni aby si sa pytala svojho gyn.
21. feb 2014 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako pisu baby...vsetko je ok.....priroda sama povie kedy.....bud onedlho z nenazdajky alebo aj po termine...xixi mozno bobak pocka kym bude poriadneslunce svicit xi,i @miriama41
21. feb 2014 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je v pohode nalez odpovoda tyzdnu,ja so mala taky krcok v 20tt.mozes kludne aj prenasat,je to okiemoticon
21. feb 2014 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bránka je zavretá, krčok má danú dlžku. ja mám krčok 0,5 cm od 29. tt
11. mar 2014 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co to znamena ze hrdlo spotrebovane.a som otvorena na jeden prst co znamena 2cm.
12. mar 2014 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to