Intenzívna bolesť v krížoch a tvrdnutie bruška. Je to ok?

ivka289
15. júl 2012

Ahojte... Uz asi 3 hodinu ma dost bolia krize a sem tam mi pri tom stvrdne brusko... Dala som si aj teplu sprchu, (niekde som citala, ze by potom mala bolest ustupit) ale ja mam pocit ako by sa znasobila... Teraz som v polke 38tyzdna... STretli ste sa s tym uz niektó? Pripadne co vam zabralo na utlmenie tej bolesti... Ja neviem ani zaspat ake je to neprijemne.... Dakujem za rady 😒

adrikat
15. júl 2012

ahoj,no ta tepla sprcha je na vyvolanie porodu,teda ak sa rozbieha. ak by to boli poslickovia,tak ta sprcha pomoze a ak nie,tak sa priprav na to,ze to uz aj babo moze chciet ist von. mna ku koncu bolievali krize tiez,ale nie vkuse. a brusko ti tvrdne preto,ze uz sa blizi termin,tak sa maternica pripravuje. a to ta tie krize bolia vkuse,alebo v intervaloch?

masinka
15. júl 2012

ked bolest ustupi, boli to poslickovia, ked sa znasobi, tak to moze byt kludne zaciatok porodu a zajtra mozno uz budes maminou 😀 drzim placeky 😀

lenka.s
16. júl 2012

to srandujes ? naozaj si myslis, ze v takej situacii je vhodny virtualny "lekar" konik ? co tak zobrat sa a navstivit porodnicu ? teda, dufam, ze si tak urobila

gubcikova
16. júl 2012

doktor a okamžite nie net.čo máte všetky s týmto že prvé čo robíte pri problémoch zapnete net

eri28
16. júl 2012

no moja tepla sprcha na krize nepomoze, vyvola porod to ano, ale na bolest krizov radcej suche teplo napriklad fen, urcite, ze horuci kupel a krize bolia viac, no a v tvojom pripade sa nic nedeje, podla mna ked tvrdne brusko a bolia krize, pokial nemas kontrakcie, kazdych 5 min, urcite netreba velky poplach, ale opytat sa doktora a navstvivit nemocnicu nezaskody, alebo aspon cez telefon, info, ved za chvilu tam aj tak pobezis,a porodis 😀 , myslim, ze tvoje problemy patria k tehu, a uz si vo finale, tak vydrz, ked si vydrzala do teraz za chvilu budes mamina, skus este vyguglit, neake priznaky bliziace sa porodu, aby si bola v obraze a zbytocne sa doma netrapila, ked baby sa coskoro vypita na svet, radsej skor, ako neskoro a trapit sa v aute, ze rodis 😀 prajem vela stastia a trpezlivosti 😅

katren
16. júl 2012

no ja neviem, ale o jednej v noci by som net nezapinala a uz toboz nie cakala odpovede na otazku.....to nikto nespi, ci????
a to je nejaka nova moda, ze najskor na spytam na MK a potom pojdem k dr?????
mozes to mat kontrakcie a zaciatok porodu.....naco cakas doma, neviem

lucinka1104
16. júl 2012

ked bolesť po teplej vode ustupi bol to falošný poplach , ked sa znasobí malo by isť o pôrod ,ale ty už asi aj si v pôrodnici že? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre