Joga počas tehotenstva?

natalyasurova
9. mar 2020

🤰🏽Ahojte budúce mamičky, som študentkou psychológie v poslednom ročníku. Moja diplomová práca sa zaoberá prežívaním tehotenstva. Rada by som Vás oslovila s vyplnenením dotazníka k mojej práci.

https://docs.google.com/forms/d/1GINxKSGZtdcZtj...

P.S. Budem veľmi rada keď mi dotazník skutočne vyplníte, otázky si môžete aj prezrieť/porovnať na grafoch a zistíte, či ste sama v tých emóciach🤰🏽

Ďakujem veľmi pekne za ochotu a Váš čas❤️

P.S. Ďakujem aktívnym “milým” mamičkám za zmazanie predchádzajúcej diskusie. Pevne verím, že sa nájdu mamičky, ktoré ocenia, reálny záujem o Vaše tehotenské prežívanie a emócie počas tohoho krásneho ale náročného obdobia 🥰Musím uznať, že na iných fórach mamičky téma veľmi zaujala, konzultovali so mnou o rôznych otázkach, tvorili sme spoločne nové hypotézy a veľmi sa tešia na výsledky z výskumu 😋

aylinn
9. mar 2020

@natalyasurova ja som vyplnila už včera a myslím že nám to tu nikomu nevadí, ale tym že MK ma nejaké pravidlá tak to mohli vymazať adminky 🤷🏻‍♀️

tasticka59
9. mar 2020

Bude potom aj nejake vyhodnotenie alebo na to sluzia len tie grafy?

orangiiina
9. mar 2020

Založila si viacero rovnakých diskusií behom niekoľkých minúť, čo porušuje pravidlá MK. A pozrela som to, len veľa otázok mi prišlo zvláštnych, ako keby nemali nič spoločné s tehotentsvom (a to mám pred pôrodom).

natalyasurova
autor
9. mar 2020

@orangiiina európska federácia psychológov žiaľ v etických zásadách nepovoľuje poskytnúť účastníkom výskumu bližšie a konkrétnejšie informácie o otázkach, nakoľko by mohli byť skreslené. Každú z Vás ktorú to konkrétnejšie zaujíma sa kľudne ozvite a ak ste dotazník už vyplnila, veľmi rada Vám upresním konkrétnejšie moj výskum 🙂

natalyasurova
autor
9. mar 2020

@tasticka59 ďakujem za záujem o výsledky mojej práce. Grafy slúžia len pre porovnanie, ak Vás zaujíma, koľko % odpovedalo napr. podobne. To niesú výsledky práce, výsledky práce Vám sem zverejním po vyhodnotení dotazníka a jeho nasledovnej detailnej štatistike. Tento proces bude trvať do polovice apríla.
Ak máte nejaký podnet, nápad, faktor, otázku, ktorá Vás zaujíma napíšte mi. Naštudujem materiály a pokúsim sa ju zahrnúť do výskumu. Veľmi ma teší Váš záujem 🙂

natalyasurova
autor
9. mar 2020

@aylinn rozumiem, ešte raz sa ospevdlňujem. Priznám sa, pravidlá som si neprečítala úplne dôkladne, moja chyba. Ďakujem za záujem a vyplnenie dotazníka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre