Korona a pôrod v žilinskej nemocnici

mima12e
26. apr 2020

Ahojte baby!
Chcem sa opýtať ako to je v žilinskej nemocnici keďže je korona musíš mat rúško pri pôrode alebo nie .
Veľa báb píše že áno ale ja v tom nemôžem vôbec dýchať mám dva týždne do pôrodu a strašne sa obávam že to budem musieť mat pri pôrode.
Ďakujem za odpovede ❤️

dublinka22
27. apr 2020

Ahoj, pokiaľ viem tak v každej slovenskej nemocnici musíš mať pri pôrode rúško na tvári ☹ tiež si to moc neviem predstaviť, ja mám termín o necelé 2 mesiace ale tak kamoška hovorila že sa to nejako zvládnuť dá aj s rúškom, prípadne si skús zohnať ochranný štít

spajki
28. apr 2020

@mima12e ahoj v kazdej nemocnici musis mat rusko....kamaratka nedavno rodila a mohla ho mat pod nosom...vyhoda je byt sama na izbe...pokial tam budete dve a viac treba mat tiez rusko...sama si to neviem predstavit kedze termin mam o 10dni ...

dublinka22
28. apr 2020

@spajki no známa rodila v Ružinove v BA pred pár dňami a musela mať celú dobu rúško, a dokonca mám kamošku v Prahe ktorá teraz rodila a taktiež musela mať celú dobu rúško. Aj to hovoria keď čítaš info z nemocníc že kvôli ochrane musíš mať celú dobu rúško. Nejde o to že ty si sama na sále, ale je tam s tebou personál ktorý sa tiež tým ochráni.

spajki
28. apr 2020

@dublinka22 nemyslela som sama na sale ale na izbe

dublinka22
28. apr 2020

@spajki no praveze na izbach som pocula ze ked sa dohodnes s babami tak staci mat rusko iba na vizite, ale je to len o dohode s tym kto bude s tebou

spajki
28. apr 2020

@dublinka22 tiez si neviem predstavit mat ho cely den na sebe...

dublinka22
28. apr 2020

@spajki no ja si neviem predstavit ani pri tom samotnom porode, tak hadam to nejako zvladneme 👍

spajki
28. apr 2020

@dublinka22 budeme musieť držím palčeky mňa to čaká o týždeň

zuzanapoiuztrewq
2. máj 2020

@mima12e ahoj, ja som rodila v žilinskej nemocnici vo štvrtok dva dni dozadu a jasné prišla som s ruskom ale keď už boli bolesti silné tak som si ho stiahla a nikto mi nič nepovedal🙂 tiež som sa hrozne bála ako to bude lebo mne bolo hneď vždy ťažko a na odpadnutie a to aj na čerstvom vzduchu....a na sále som ho mala celý čas dole....a na izbe je to presne ako píšu iné baby, závisí od spolubyvajucej, ale je tu také teplo (27stupnov) že pochybujem že niektorá na tom trva, treba ho mať počas vizity a keď sa vyjde na chodbu, po ceste na wc, do sprchy a keď si pôjdeš pre obed.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre